چهارشنبه، 29 بهمن 1399 - 12:44

برگزاری آیین تحلیف اعضای جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز

چهار عضو جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز مراسم تحلیف را به جا آوردند.

البرز - امیدبانوان؛ آیین تحلیف کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز با حضور «حسین اعظمی چهاربرج» معاون قضایی رییس کل و دبیر شورای تحول دادگستری، «رضا جمال‌پور» رییس هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی استان البرز ، «فرید نجف نیا» مدیر روابط عمومی دادگستری کل استان البرز و تعدادی از اعضای هیات مدیره مرکز مذکور در محل دادگستری استان برگزار شد.

اعظمی چهاربرج در این آیین با تاکید بر جایگاه امر کارشناسی در دستگاه قضایی تصریح کرد: باید در پرونده‌های مهم کمیته مشورتی وجود داشته باشد تا قبل از اینکه قاضی، پرونده را برای کارشناسی ارجاع دهد کمیته نظر دهد.

وی افزود: این فرآیند در دادگستری استان ایجاد شده و عضویت کارشناسان در این کمیته موجب می‌شود که از همان ابتدا رسیدگی به پرونده‌ها، مبتنی بر سیاست‌گذاری دقیق، علمی و بر اساس شواهد باشد.

فرید نجف نیا مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان البرز نیز برنامه محوری را از ویژگی‌های دادگستری استان در دوره جدید برشمرد و گفت: نگاه برنامه‌محور موجب افزایش رضایت مردمی و تسریع در انجام امورات مراجعان شده است.

در این مراسم چهار نفر از کارشناسان رسمی جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز با قرائت سوگندنامه بر انجام امورات بر اساس چارچوب‌های مرکز و قوه قضائیه متعهد شدند.

کدخبر: 4448


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise