پنجشنبه، 30 بهمن 1399 - 15:34

نصب وسایل تندرستی بزرگسالان در مجتمع های مسکن مهر

رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: با عقد قرارداد با پیمانکار نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان در سه پروژه مسکن مهر مهستان، هودر و وریچ بزودی تکمیل خواهد شد.

شهر جدید هشتگرد- امید بانوان؛ شهروز سنجری گفت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در حال آماده سازی و تکمیل زیرساختها و خدمات روبنایی برای تامین رفاه بیشتر شهروندان می‌باشد و در همین راستا ۲۰ ست ورزشی دیگر بزرگسالان و بازی کودکان با هدف توسعه ورزش در مساکن مهر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در زمان حاضر ۱۴ ست ورزشی برای اجرا و نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان جانمایی شده است در حال تکمیل شدن و عملیات اجرایی نصب ۳ ست دیگر نیز هستیم.

سنجری گفت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در راستای برنامه استقبال از نوروز ، بهسازی و زیباسازی شهری را در دستور کار خود قرار داده و در تلاش است با ایجاد فضایی شاداب در منظر شهری شامل رنگ‌آمیزی جداول، خط کشی معابر، نخاله برداری، ایجاد المانهای شهری و دیوارنگاری شهر را به استقبال فصل بهار برده و رضایت‌مندی شهروندان را فراهم آورد.

رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد لایروبی انهار، هدایت مناسب آبهای سطحی، اصلاح احتمالی آبراه و بازگشایی مسیر عبور آب به انهار اصلی، اصلاح دیواره‌های مسیل‌های آبرو و … را از اولویتها و برنامه ها قرار داده است تا در حداقل زمان ، مشکلات موجود احصا و پیگیری لازم در راستای رفع مشکل انجام گردد.

سنجری با اشاره به افزایش ساخت و ساز  در شهر جدید هشتگرد گفت: توسعه مسکن بعضا با تولید نخاله ساختمانی همراه خواهد شد که هرچند همکاری سازندگان را می طلبد اما عدم نظارت در ساماندهی مطلوب توسط دستگاه‌های ذیربط، مشکلات تخلیه غیرقانونی نخاله ساختمانی در شهر را بدنبال خواهد داشت.

وی افزود: فعال سازی مراکز تخلیه دفن قانونی خاک و نخاله و همچنین بکارگیری پیمانکاران ذیصلاح با خودروهای مشخص در انتقال پسماند ساختمانی به مراکز دفن را در جهت کاهش معضل موثر برشمرد و افزود: آموزش شهروندی ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست میبایست در دستور کار قرار گیرد لیکن نظارت مستمر اکیپهای کنترل و نظارت در این راستا نیز مهم است و امیدواریم تدابیر لازم برای برخوردهای قانونی بیشتر با متخلفین در راستای اجرای قانون مدیریت پسماند و آئین نامه مربوطه پیگیری شود

سنجری در پایان از ادارات خدمات رسان خواست: قبل از هرگونه حفاری هماهنگی لازم را با شرکت عمران و شهرداری معمول دارند و همچنین در زمان ایجاد نوار حفاری، اصول اولیه ایمنی را رعایت نموده و سپس زیرسازی و آسفالت مورد نیاز را در حداقل زمان انجام دهند.

کدخبر: 4472


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise