یکشنبه، 03 اسفند 1399 - 10:51

با حکم استاندار؛

رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان البرز منصوب شدند

استاندار البرز با صدور احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را منصوب کرد.

البرز - امیدبانوان؛ «شهبازی» استاندار البرز طی حکمی «نورمحمد فردی»؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان البرز در برگزاری انتخابات 28 خرداد 1400 منصوب کرد.

«شهبازی» در احکام جداگانه‌ای «محمد کردی»؛ مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشور را به عنوان دبیر و علی نیازی؛ مدیر کل امور اداری و مالی را به عنوان رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

همچنین بر اساس احکام صادرشده از سوی استاندار، «سید محسن میرحبیبی»، مدیر کل امنیتی و انتظامی به عنوان رییس کمیته امنیتی و انتطامی، «سید محمد موسوی نسب»؛ مدیرکل حراست به عنوان رئیس کمیته حراست و استعلامات، «عباس اسلامی» ؛ مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی به عنوان رئیس کمیته حقوقی، «محمدرضا جهانشاهلو»؛ مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و  «محمد علی رفیع پور» مدیر کل ثبت و احوال استان به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند.

استاندار البرز در حکم انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان ابراز امیدواری کرده است با اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات، همه تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شأن و منزلت مردم شریف البرز فراهم و حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به عنوان حق‌الناس طبق قوانین و مقررات و در فضایی توأم با نشاط و آرامش رعایت شود.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4495


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise