سه‌شنبه، 05 اسفند 1399 - 14:19

با هدف کاهش حوادث آخر سال:

جلسه پیشگیری از حوادث و کاهش آسیب چهارشنبه آخر سال برگزار شد

امید بانوان - جلسه پیشگیری از حوادث و کاهش آسیب چهارشنبه آخر سال در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج برگزار شد.

کرج - امیدبانوان؛ جلسه پیشگیری از حوادث و کاهش آسیب چهارشنبه آخر سال با حضور رئیس، معاونین و مسئولین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج برگزار شد.

«عباس وحیدی»، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، در ابتدای این جلسه گفت: برخی از آسیب‌ها مثل سوختگی یا قطع عضو که در حوادث چهارشنبه سوری اتفاق می افتد جبران ناپذیر است به همین دلیل همه ارگان‌های خدمات رسان باید تمام تلاش خود را جلوگیری از وقوع حوادث خطرساز انجام دهند.

در ادامه این جلسه خمسه، معاون عملیاتی سازمان، آمار فعالیت ها و سوانح سال قبل را ارائه و خاطرنشان کرد: هر چند در چهارشنبه آخر سال گذشته در شهر کرج تنها  ۱۹ مورد حادثه داشتیم ولی باید تمام تلاش خود را برای کاهش آمار مصدومان در سال جاری انجام دهیم. 

گفتنی است در  این جلسه راهکارهای پیشگیری از حوادث و سوانح در چهارشنبه آخر سال مطرح شد و شرکت کنندگان در جلسه پیشنهادهای خود را ارئه کردند و پس از بررسی مصوب گردید: جهت پیشگیری از حوادث و سوانح در چهارشنبه آخر سال، اطلاع رسانی لازم به شهروندان از طریق نصب بنر در سطح شهر و ساخت موشن گرافی در فضاهای اجتماعی صورت بگیرد.

 علاوه بر این، مقرر شد اقلام قابل اشتعال و دپوی هرس درختان نیز از سطح شهر توسط ارگان های ذیربط جمع آوری شود.

کدخبر: 4533


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise