سه‌شنبه، 05 اسفند 1399 - 15:24

تفاهم نامه 3 جانبه برای ارتقا سرانه های فضا آموزشی البرز امضا می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: یکی از دستاوردهای این نشست انعقاد تفاهم نامه ای بین استاندار البرز و رییس سازمان مدارس استثنایی کشور برای تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت جهت استفاده از سامانه آموزشی شاد، بود.

البرز - امید بانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در جلسه دیدار با وزیر آموزش و پرورش در خصوص ارتقا زیرساخت های فضای آموزشی استان که روز سه شنبه در محل وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به اینکه این نشست بسیار عملیاتی و ارزشمند بود، افزود: وزیر محترم طی سفری که هفته پیش به استان داشتند با اشراف کامل به مسائل و کمبودهای البرز دستور تشکیل این جلسه برای بررسی تخصصی مشکلات را دادند.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای این نشست انعقاد تفاهم نامه ای بین استاندار البرز و رییس سازمان مدارس استثنایی کشور برای تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت جهت استفاده از سامانه آموزشی شاد، بود.

شهبازی گفت: بر این اساس شرایطی را فراهم می کنیم که با استفاده از ظرفیت خیرین، اعتبارات استانی و ملی و مسئولیت های اجتماعی واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در استان این هدف بزرگ در سریع ترین زمان ممکن محقق شود.

وی افزود: وزیر محترم چند ماموریت برای احصا دقیق شرایط سرانه های آموزشی استان به مدیرکل آموزش و پرورش دادند که مقرر شد تا نیمه اسفندماه نتایج آنها اعلام شود تا با حضور دکتر حاجی میرزایی در البرز تصمیم گیری لازم صورت گیرد.

استاندار البرز گفت: طی روزهای آینده با حضور وزیر محترم آموزش و پرورش تفاهم نامه ای 3 جانبه بین وزارت آموزش و پرورش، استانداری البرز و خیرین مدرسه ساز برای ارتقا زیرساخت های آموزشی استان منعقد می شود.

وی افزود: نگرانی های بسیاری در حوزه سرانه های آموزشی و پرورشی البرز وجود دارد و ارتقا این امکانات مهم یک مطالبه مردمی است بنابراین در این راستا با اهتمام ویژه ای اقدام می کنیم.

شهبازی با بیان اینکه به جد درصدد ارتقا سرانه های آموزشی و بهداشتی البرز هستیم، گفت: امید است تا مهر ماه 1400 بتوانیم تعداد کلاس های درس استان را افزایش دهیم.

انتهای پیام/

کدخبر: 4541


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise