پنجشنبه، 07 اسفند 1399 - 13:04

افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

امید بانوان - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: تقاضا برای استقرار و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه در حال افزایش است.

البرز - امیدبانوان؛ «نادر ثناگو مطلق» در حاشیه بازدید از نمایشگاه تلکام ٩٩ افزود: با توجه به استقبال خوب بخش خصوصی برای حضور در منطقه، به دنبال این هستیم تا با اقداماتی از جمله تسهیل گری و ارایه هر چه بیشتر خدمات به این بخش، زمینه استقرار آنها را در پیام فراهم سازیم.

وی با بیان اینکه برداشتن موانع از پیش پای تولیدکنندگان با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید یکی از رویکردهای مهم در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است خاطر نشان کرد: در این راه ما در کنار تولیدکنندگان بوده و هستیم و هدف مان این است که با همراهی این بخش بتوانیم هر چه بیشتر زمینه  توسعه تولید و افزایش اشتغال را فراهم سازیم.

ثناگو مطلق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آسیب های وارده به بخش تولید به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: در چنین شرایطی که نه تنها کشور ما بلکه تمام دنیا دچار آسیب شد نگاه ما به شرکت های مستقر در منطقه حمایتی و همراهی بود.

وی ادامه داد: در واقع تلاش کردیم تا با خدماتی از جمله ارایه تسهیلات، به تعویق انداختن بدهی ها و کمک به تسریع در فعالیت این واحدها، اجازه ندهیم تا واحدهای تولیدی مستقر در پیام دچار آسیب بیشتر ناشی از شیوع ویروس کرونا شوند.

ثناگو مطلق ادامه داد: خوشبختانه بعد از شوک اولیه برگرفته از ویروس کرونا و با اقدامات حمایتی صورت گرفته، حوزه تولید در حال برگشت به روال عادی هستند.

انتهای پیام/

کدخبر: 4548


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise