شنبه، 23 اسفند 1399 - 16:32

تعداد داوطلبان انتخابات شورای شهر به ۲۳۴ نفر رسید

امید بانوان - رئیس ستاد انتخابات استان البرز با بیان اینکه در روز سوم ثبت نام داوطلبان شورای شهر ۸۳ نفر ثبت نام نموده اند، افزود: در مجموع در این سه روز ۲۳۴ داوطلب ثبت نام کرده اند که بخش عمده آنها را آقایان تشکیل می دهند.

البرز - امید بانوان؛ «نورمحمد فردی» اظهار داشت:  در مجموع از اول ثبت‌نام شورای شهر تاکنون ۲۳۴ نفر در سطح استان ثبت‌نام نمودند که از این تعداد ۲۰۴ نفر، معادل ۸۸ درصد مرد و ۲۹ نفر،معادل ۱۲ درصد زن می باشند.

وی افزود: در مجموع در این سه روز ۴۶ درصد به صورت حضوری و ۵۴ درصد به صورت مکانیزه ثبت نام نمودند.

معاون استاندار تصریح کرد: از نظر تحصیلات در مجموع داوطلبین، چهار نفر دیپلم، ۸ نفر فوق دیپلم، ۱۳۵ نفر لیسانس، ۷۸ نفر فوق لیسانس، ۵ نفر دکترا و ۴ نفر حوزوی ثبت نام نموده اند.

معاون استاندار تصریح کرد: از طرفی بر اساس جدول زمانی و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده از ۲۰ حوزه انتخابیه تا امروز ۱۹ هیات اجرایی در سطح استان با رعایت موازین قانونی و با حضور کلیه ناظرین و عوامل اجرایی اداری تشکیل شده است و درست است که وظایف هر کدام از مجریان و ناظرین تعریف شده است ولی الحمدلله هماهنگی خیلی خوبی بین عوامل اجرایی و نظارت مشاهده می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز در پایان اضافه کرد: مدت ثبت نام هفت روز است و ۲۰ اسفند شروع شده و تا روز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه ساعت ۱۸ ادامه دارد.

انتهای پیام/

کدخبر: 4553


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise