سه‌شنبه، 17 فروردین 1400 - 11:55

آشنایی با اشتباهات مردان در لباس پوشیدن

امیدبانوان- برخلاف تصور عامه، مردان کمتر از زنان به مد علاقه ندارند و حتی بیشتر از خانم‌ها هزینه صرف لباس می‌کنند؛ اما گاهی اوقات ممکن است با عدم آگاهی به مواردی در لباس پوشیدن، با اشتباهاتی رایج انتخاب‌هایی نادرست داشته باشند.

کرج- امیدبانوان؛ بیتوته نوشت: در این مطلب با توجه به اهمیت آشنایی با برخی اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن، لیستی از رایج‌ترین اشتباهاتی که مردان با سبک خود مرتکب می‌شوند، آورده شده است. این لیست به شما کمک می‌کند همیشه در صدر باشید.

 

1- پوشیدن بند شلوار به همراه کمربند

این سبک کلاسیک از لباس دوباره به مد برگشته است. به همین دلیل است که اولین توصیه برای شما این است که پیراهن دکمه دار بپوشید و اگر بند شلوار یا کمربند استفاده کنید اینگونه بهتر است، این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید کدام یک را انتخاب کنید. اما اگر هر دو را همزمان بپوشید، شیک نیست.

 

2- پوشیدن ژاکت (پالتو) کوتاه‌تر از کت شما

کت یک چیز جهانی در کمد لباس مرد است. گاه به گاه، کلاسیک و حتی یکپارچه سازی با سیستم عامل - متناسب با هر سبکی است. اما یک چیز مهم وجود دارد. سعی کنید کت (پالتو) کوتاهتر از کت خود را نپوشید. این می تواند تمام نگاه شما را خراب کند.

 

3- کوله پشتی را با کت کلاسیک خود ترکیب کنید

در قرن بیست و یکم، مد به ما امکان می دهد لباس ها را با سبک های مختلف ترکیب کنیم. اما یک کت کلاسیک با کوله پشتی جالب نیست. بهتر است به جای آن یک کیف لپ تاپ (کیف بند بلند) را انتخاب کنید.

  

4- استفاده از یک ساعت شکسته

اگر یک جلسه ی مهم دارید و می خواهید باشکوه تر در آن جلسه حاضر شوید و ساعت شما شکسته است هرگز آن را بدست نکنید، زیرا از زیبایی شما می کاهد. هرچند آن را بسیار گران خریده باشید.

  

5- کراوات خود را خیلی کوتاه کنید

با وجود این واقعیت که این قانون مشهور است، گاهی اوقات مردان از آن غفلت می کنند. وقتی کراوات می پوشید ، به یاد داشته باشید که نباید خیلی کوتاه یا خیلی بلند باشد. یک قانون کلی وجود دارد: نوک کراوات باید سگک کمربند را بپوشاند.

 

6- قراردادن عینک آفتابی روی سر خود

نمی توانیم بگوییم اگر عینک آفتابی را روی سر خود بگذارید، بد به نظر می رسد، اما قطعاً مدل موهای شما را خراب می کند. علاوه بر این، اگر سر شما خیلی بیضی است، این امر باعث بد به نظر رسیدن می شود. بنابراین عینک آفتابی خود را در جیب سینه خود قرار دهید یا آنها را روی پیراهن خود آویزان کنید. این باعث می شود بسیار شیک تر به نظر برسید!

 

7- پوشیدن شلوارگرمکن به تنهایی

لباس گرمکن باید در همه موارد و بدون استثناء، لایه اول محسوب شود. به عنوان مثال، می توانید شلوارک یا شلوار جین را برای پوشیدن بر روی آنها انتخاب کنید. این تنها موضوع مد نیست، بلکه آداب و معاشرت هم هست.

  

8- پول و سکه‌های کاغذی را در جیب خود نگه دارید

حمل پول در جیب شما یک ایده بد است. یک کیف پول چرمی بخرید، این یک ضرورت برای هر مرد شیک است! همچنین این یک چیز بسیار کاربردی است. کیف پول ها نه تنها پول، بلکه کارت های بانکی و گواهینامه رانندگی خود را نیز نگه می دارند. آیا می خواهید بدانید که چگونه کیف پول مناسبی را انتخاب کنید؟

 

9- دکمه بالا را روی پیراهن خود ببندید

اگر می خواهید توجه خانم ها را جلب کنید، دکمه بالایی را روی پیراهن خود نبندید. این باعث می شود شما خوش تیپ تر به نظر برسید! اما بیشتر از این باز نکنید. برخی از مردان نیز دکمه دوم و حتی سوم را رها می کنند، این می تواند خیلی مبتذل و نامناسب به نظر برسد.

 

 10- قراردادن وسایل در جیب جین

قبلاً در مورد کوله پشتی، کیف پول و کیف های تبلت صحبت کرده ایم. اکنون یک نکته دیگر درباره آنها: فراموش نکنید که تمام وسایل شخصی خود را در آنجا قرار دهید. هرگز کیف پول، کلید، تلفن و وسایل دیگر خود را در جیب خود قرار ندهید، به خصوص اگر شلوار جین تنگ دارید. به نظر می رسد چسبناک است.

  

11- نادیده گرفتن طول آستین‌های شما

آستین‌های کت یا پیراهن شما باید درست بالای مچ دست شما قرار بگیرند. برخی از همکاران خرده فروشی حیله گری سعی می کنند در غیر این صورت شما را متقاعد کنند، اما معمولاً فقط در تلاش هستند تا پول بیشتری کسب کنند.

  

12- قرار دادن تی شرت درون شلوار

ما پیشنهاد می‌کنیم که تی شرت خود را درون شلوار خود قرار ندهید. زیرا باعث می شود جالب نباشد و تی شرت شما چروک شود. علاوه بر این، شما باید بدانید که چگونه طول مناسب تی شرت خود را تعیین کنید. فقط از نظر ذهنی یک خط را در امتداد لبه تی شرت بکشید. اگر در وسط ساعد شما قرار بگیرد، شما انتخاب صحیحی را انجام داده‌اید!

 

13- پوشیدن پیراهن هایی که برای شما خیلی بزرگ است

امروزه لباس های بزرگ هنوز مد است. اما بهتر است این قاعده را در پیراهن های کلاسیک به کار نبرید. بررسی کنید که آیا مناسب شانه های شما است یا خیر. یک پیراهن به درستی انتخاب شده می تواند بر عزت قامت شما تأکید کند!

 

 

کدخبر: 4591


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise