یکشنبه، 22 فروردین 1400 - 15:01

چگونه چند ست جدید ایجاد کنیم؟

امیدبانوان- چه بخواهید پس انداز کنید و چه اعتبار پایداری خود را بالا ببرید، در اینجا شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه لباس‌های خود را تغییر بدهید بدون اینکه به خرید بروید.

کرج- امیدبانوان؛ بیتوته نوشت: یکی از فعالیت‌هایی که بسیاری از ما در فصل بهار انجام می‌دهیم سازماندهی، تمیز کردن و تازه‌سازی کمد لباس‌های خود، یافتن لباس‌های قیمتی قدیمی است که مدت‌ها است فراموش شده است و یک بار پوشیده شده است اما کاملاً مناسب است. هنگامی که ظاهری قدیمی را پایدارتر بازیافت می‌کنید، خرید در کمد خود حتی بهتر است (به هر حال، ما باید همه تلاش خود را برای کمک به نجات کره زمین انجام دهیم).

 بسیاری از ما فقط قسمت کوچکی از آنچه را که متعلق به خودمان است می‌پوشیم. یک مطالعه در سال 2018 نشان داد که مردم حداقل 50٪ از لباس‌های کمد خود را نادیده می‌گیرند. می‌توانید لباس‌هایی را که قبلاً خریداری کرده‌اید را به صورت خلاقانه با هم بپوشید و یک ست جدید و زیبا برای خود آماده کنید. در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه با قراردادن لباس‌های قدیمی خود آن‌ها را به صورت زیبا بپوشید و ظاهری جدید به سبک پوشش خود بدهید.

 

1- خنثی‌ها بهترین دوستان شما هستند

در حالی مشغول گشت و گذار در کمد لباس خود هستید. تمام وسایل خنثی را کنار قرار بدهید. این لباس‌هایی که رنگ خنثی دارند را می‌توان به راحتی با هر لباسی بپوشید. این رنگ در هر فصلی و با هر رنگی ست می‌شود و به این صورت متفاوت به نظر می‌رسید.

 

2- شبکه‌های اجتماعی را بگردید

شبکه‌های اجتماعی را بگردید و از ست های مورد علاقه خود عکس بگیرید. مثلا چکمه‌ای سفید دارید و می‌خواهید با ستی جدید آن را به تن کنید اما نمی‌دانید چگونه! اما یک ست را در اینترنت دیده‌اید که مورد علاقه شما است. اگر آن‌ها را داشتید، بپوشید. اگر نداشتید می‌توانید آن را هر دفعه خریداری کنید.

  

3- یک جفت کفش اصلی که داشته باشید، می‌توانید آن را در هر مکانی و با هر لباسی بپوشید

در سال 2020، کفش‌های ورزشی با پاشنه‌های بزرگ و ضخیم رایج شده بود. این کفش‌ها را می توانستید در همه جا بپوشید. باید ببینید در سال 2021 چه چیزی رایج می شود. اما بعضی از کفش‌ها هستند که می‌توانید با هر لباسی بپوشید. پوشیدن چکمه‌های مشکی در همه جا و با همه چیز قابل امکان است. می‌توانید چکمه‌های مشکی خود را با هر لباسی که قبلا نپوشیدید، امتحان کنید و ظاهری جدیدی را برای خود به وجود بیاورید.

 

4- لوازم جانبی در تمام کمدها یافت می‌شوند

دستبندها، انگشترها، گردنبندها مواردی هستند که همیشه با تمیز کردن کمد خود، تعداد زیادی از آن‌ها را پیدا می‌کنید. این وسایل ماندگاری زیادی دارند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را سال‌های زیادی نگهدارید و با لباس‌های متفاوت استفاده کنید. استفاده از اکسسوری‌ها جلوه لباس شما را تغییر می‌دهند.

  

5- به یاد داشته باشید، یک کت ظاهر شما را دگرگون می‌کند

یک کت، مانتو و یا پالتو می‌تواند ظاهر شما را به کل تغییر بدهد. بنابراین نگاهی به کت ها و پالتوها و مانتوهای داخل کمد خود بیندازید و آن را روی لباس‌های دیگر خود تست کنید. بعضی از کت‌های پاییزی و حتی زمستانۀ خود را می‌توانید در بهار به تن کنید.

 

کدخبر: 4652


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise