دوشنبه، 23 فروردین 1400 - 15:57

عزیزاله شهبازی:

روند تکمیل تمامی پروژه های البرز را زیر ذره بین داریم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: جای خرسندی دارد که دولت برخلاف محدودیت های مالی، برای پیشبرد پروژه های استان با قدرت در میدان بوده است.

البرز - امیدبانوان؛ « عزیزاله شهبازی» در بازدید از روند پیشرفت پروژه کمربند شمالی کرج که روز دوشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه این پروژه به ویژه در 2 سال اخیر مورد مطالبه جدی مردم است، افزود: جای خرسندی دارد که دولت برخلاف محدودیت های مالی، برای پیشبرد پروژه های استان با قدرت در میدان بوده است.

وی ادامه داد: در پروژه کمربند شمالی کرج نیز دولت پای کار آمد و با دستور رییس جمهور محترم، رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور تمامی مبلغی را که برای این پروژه تعهد کرده بود، تخصیص داد.

شهبازی گفت: حدود 500 میلیارد تومان تخصیص اعتبار دولتی برای تسریع در تکمیل کمربندشمالی کرج صورت گرفت.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج و پیمانکار مربوطه اتمام این پروژه را تا پایان سال 99 اعلام کرده بودند ولی شرایطی که کرونا و مشکلات دیگر رغم زد، مانع از تحقق این هدف شد.

استاندار البرز گفت: در خصوص رفع معارضان این پروژه نیز اداره کل راه و شهرسازی مساعدت لازم را داشته است.

وی اضافه کرد: بر این اساس تمامی اقدامات از سوی دولت و دستگاه های مربوطه برای تکمیل این پروژه صورت گرفته و گره های این مسیر باز شده است از این رو از شهرداری و پیمانکار انتظار می رود که به تعهدات خود عمل کنند.

شهبازی با اشاره به اینکه چند پروژه مهم و موثر در البرز در حال تکمیل هستند، گفت: راه هشتگرد-طالقان نیز تکمیل شده و انتظار می رود تا پایان اردیبهشت ماه به بهره برداری برسد.

وی افزود: قطعه دوم آزادراه تهران شمال نیز پیشرفت خوبی دارد، همچنین ورزشگاه انقلاب در مراحل پایانی است و از وزارت ورزش و جوانان انتظار می رود که کار بزودی به سرانجام برسد.

استاندار البرز عنوان کرد: حدود 6 کیلومتر از قطار شهری کرج که دولت نیز در آن مشارکت کرده در حال پیشرفت است که تعهد داده اند تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی گفت: تمامی تلاش خود را معطوف کرده ایم که پروژه های نیمه کاره را تا پایان دولت به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام

کدخبر: 4669


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise