آرشیو، 12 خرداد 1394 - 19:32

توانمندسازی زنان در سکونتگاه‌های غیررسمی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توانمندسازی زنان و خانواده در سکونتگاه‌های غیررسمی و بافت های فرسوده شهری از برنامه های راهبردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است.

کرج - امید بانوان؛ فارس نوشت؛ شهیندخت مولاوردی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین وزارت راه و شهرسازی و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: رفع مشکلات زنان و خانواده به خصوص در حوزه مسکن و سکونتگاه‌های غیررسمی برای ما از اهمیت زیادی برخودار است تا بتوانیم بخشی از مشکلات این قشر جامعه را برطرف کنیم.

وی افزود: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به استناد برنامه پنجم توسعه در 14 محور می‌تواند با دستگاه‌های اجرایی تفاهم‌نامه امضا کند و این تفاهم‌نامه در راستای برنامه پنجم توسعه امروز به امضا رسید.

مولاوردی اظهار داشت: وضعیت زنان در بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی دو بار در شورای اجتماعی کشور مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد با امضا این تفاهم‌نامه بتوانیم وضعیت زنان را در سکونتگاه‌های غیررسمی ساماندهی کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با عملی شدن این تفاهم‌نامه سیاستگذاری واحدی در حوزه توانمندسازی زنان و خانواده در بافت‌های فرسوده، ناکارآمدی شهری عملی شود تا بتوانیم به اهداف جامع توسعه امور زنان و خانواده در کشور دست پیدا کنیم.

تفاهم نامه همکاری‌های مشترک به منظور رفع مشکل مسکن زنان و خانواده‌ها در محدوده‌های بافت‌های فرسوده شهری و سکونتگاه های غیررسمی در وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 47


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise