آرشیو، 12 خرداد 1394 - 19:32

توانمندسازی زنان در سکونتگاه‌های غیررسمی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توانمندسازی زنان و خانواده در سکونتگاه‌های غیررسمی و بافت های فرسوده شهری از برنامه های راهبردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است.

کرج - امید بانوان؛ فارس نوشت؛ شهیندخت مولاوردی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین وزارت راه و شهرسازی و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: رفع مشکلات زنان و خانواده به خصوص در حوزه مسکن و سکونتگاه‌های غیررسمی برای ما از اهمیت زیادی برخودار است تا بتوانیم بخشی از مشکلات این قشر جامعه را برطرف کنیم.

وی افزود: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به استناد برنامه پنجم توسعه در 14 محور می‌تواند با دستگاه‌های اجرایی تفاهم‌نامه امضا کند و این تفاهم‌نامه در راستای برنامه پنجم توسعه امروز به امضا رسید.

مولاوردی اظهار داشت: وضعیت زنان در بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی دو بار در شورای اجتماعی کشور مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد با امضا این تفاهم‌نامه بتوانیم وضعیت زنان را در سکونتگاه‌های غیررسمی ساماندهی کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با عملی شدن این تفاهم‌نامه سیاستگذاری واحدی در حوزه توانمندسازی زنان و خانواده در بافت‌های فرسوده، ناکارآمدی شهری عملی شود تا بتوانیم به اهداف جامع توسعه امور زنان و خانواده در کشور دست پیدا کنیم.

تفاهم نامه همکاری‌های مشترک به منظور رفع مشکل مسکن زنان و خانواده‌ها در محدوده‌های بافت‌های فرسوده شهری و سکونتگاه های غیررسمی در وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 47


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان