شنبه، 28 فروردین 1400 - 17:54

ترفندهای شیک‌پوشیِ بانوان در فصل بهار

امیدبانوان- وضعیت سخت اقتصادی این روزها، به خیلی از بانوان اجازه نمی‌دهد تا به سراغ خرید لباس‌های جدید بروند؛ اما بهتر است بدانید که می‌توان با آیتم‌های زمستانه و تابستانه‌ای که در کمد لباس خود دارید و ایجاد تغییرات جزئی در آن‌ها و رعایت نکاتی، به یک استایل خاص و جذاب بهاری دست یابید.

کرج- امیدبانوان؛ ایمنا نوشت: رنگ لباس از مدل آن بسیار مهم‌تر است و انتخاب درست آن، در ساخت استایلی درست و استاندارد بسیار مؤثر است. بهتر است در این فصل از لباس‌های تیره خود خداحافظی کنید و به سراغ رنگ‌های روشن و بهاری بروید. رنگ‌های پاستلی برای این فصل بسیار مناسب هستند، می‌توانید ترکیب جذابی از آنها را در استایل خود به کار ببرید. یک تصور غلط و رایج، آن است که خیلی‌ها فکر می‌کنند رنگ سفید مناسب و مختص فصل تابستان است و نباید در فصل‌های دیگر از آن استفاده کرد.

اما بهتر است بدانید که قوانین قدیمی و تکراری دنیای مد، منسوخ شده‌اند و منعی برای پوشیدن سفید در فصل بهار وجود ندارد. اما اگر همه لباس‌هایی که دارید مشکی و خاکستری و تیره است، باز هم جای نگرانی نیست. فقط کافی است یک جز کوچک به استایل خود اضافه کنید.

 

لباس‌های رویی مناسب

لباس رویی، نقش مهمی در فصل بهار ایفاء می‌کند. می‌توانید یک بارانی یا پالتوی نازک به رنگ روشن و بهاری انتخاب کنید و پوشیدن آن بر روی لباس‌های تیره، استایل خود را بهاری کنید.

از آن‌جا که در روزهای نخست بهار، هوا هنوز آنچنان گرم و معتدل نیست، قطعاً با لباس‌های نازک و بهاری احساس راحتی نخواهید کرد، بنابراین پیشنهاد ما به شما یک ژاکت یا بلوز بافتنی ظریف است که به خوبی با دامن سِت می‌شود و می‌تواند بهترین گزینه برای شیک پوشی در فصل بهار باشد.

 

استفاده از انواع کفش‌ها در استایل

از ویژگی‌های ممتاز فصل بهار این است که می‌توان از انواع کفش‌ها در استایل خود استفاده کرد و این بستگی به نوع استایل شما دارد. یکی از انتخاب‌های یونیک برای این فصل، کفش‌های پشت باز پاشنه بلند هستند. این کفش‌ها را هم می‌توان با لباس‌های مجلسی و مهمانی مثل دامن پوشید و هم به عنوان کفش بیرون و همراه با شلوار جین و شلوار پارچه‌ای.

بوت‌های بلند جورابی و پارچه‌ای، انتخاب خاص دیگری برای این ایام هستند. پوشیدن این بوت ها با لباس‌های بهاره، استایل شما را بسیار شیک و جذاب خواهد کرد.

 

کدخبر: 4736


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise