دوشنبه، 30 فروردین 1400 - 17:19

معاون فرماندار فردیس:

فردیس با افزایش جمعیت درگیر مشکل آب شرب شده است

امیدبانوان - معاون برنامه‌ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: با گسترش شهرهای فردیس، مشکین‌دشت و فرخ‌آباد مشکلات حوزه آب شرب بیشتر نمایان می‌شود.

فردیس - امیدبانوان؛ «بهزاد پرویزی» در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب شرب فردیس که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مسائل و مشکلات مختلفی در زمینه حوزه آب شرب شهرستان فردیس وجود دارد که با گسترش شهرهای فردیس، مشکین‌دشت و فرخ‌آباد این مشکلات بیشتر نمایان می‌شوند.

وی بیان کرد: به دلیل عدم بارندگی‌های کافی در زمستان گذشته و بهار امسال رعایت الگوی مصرف و صرفه‌جویی توسط همه شهروندان امری ضروری است تا با این راهکار با کمبود آب شرب مواجه نشویم.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس تصریح کرد: دستگاه‌های مربوطه به ویژه شرکت آب و فاضلاب باید با تمهیدات و تدابیر لازم در راستای رفع مسائل و مشکلات و چالش‌های پیش رو در فصل تابستان و گرما اتخاذ کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه بر اساس قانون باید همه آبرسانی‌های خصوصی به شرکت آب و فاضلاب تحویل داده شوند بر ضرورت انجام این مهم در اسرع وقت برای رفع مشکلات آب شرب شهروندان تأکید کرد.

پرویزی با بیان اینکه در فردیس ۶۱ هزار و ۲۰۹ مشترک که شامل ۲۲۰ هزار خانوار است وجود دارند، متذکر شد: حدود ۴۵ میلیون متر مکعب مصرف آب شرب شهروندان فردیس، مشکین دشت و فرخ آباد است که با توجه به جمعیت بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری شهرستان مدیریت مصرف آب و صرفه‌جویی در مصرف بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است.

انتهای پیام/

کدخبر: 4776


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise