چهارشنبه، 01 اردیبهشت 1400 - 13:24

ضرورت همراهی متقاضیان مسکن مهر برای تسریع در تکمیل پروژه‌ها

امید بانوان؛ مدیر هماهنگی واحد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد  با بیان اینکه تسریع در تکمیل مسکن مهر از اولویت‌های شرکت عمران است، خواستار همراهی متقاضیان مسکن مهر برای تسریع در روند اجرای پروژه‌ها شد.

شهر جدید هشتگرد – امید بانوان؛ «علی مزینانی» اظهار داشت: در زمان حاضر تعدادی از متقاضیان مسکن مهر برای دریافت دفترچه اقساط به بانک معرفی شده‌اند اما عدم مراجعه آنها به بانک روند خدمات رسانی را کند کرده است.

وی افزود: اتمام نازک کاری، فروش اقساطی و تحویل واحد ابزار سنجش خدمات است، لذا نیازمند همکاری متقاضیان در جهت تسریع در روند کار می باشد.

مزینانی افزود: از آنجائیکه می‌بایست ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن انجام گردد لذا در تلاش هستیم تا با تحویل واحدها بتوانیم گامی مثبت در این راستا برداریم.

مدیرهماهنگی واحد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد افزود: امیدواریم با تکمیل آورده متقاضیان و همکاری آنان در انجام مرحله فروش اقساطی و مراجعه ایشان به بانک عامل بتوانیم منشا خدمات رسانی بهتری را شاهد باشیم.

شایان ذکر است عدم پیگیری شهروندان مشکلاتی را برای تکمیل پروژه‌ها بوجود آورده و قطعا عدم همکاری ایشان تبعات احتمالی را برای متقاضی بدنبال خواهد داشت.

مزینانی گفت: دولت بنا دارد هر چه سریعتر این واحدها را تکمیل کرده و توام با تامین خدمات زیربنایی و زیرساختی این واحدها، مقدمات فروش اقساطی، افتتاح و تحویل آن‌ها به متقاضیان را فراهم شده است.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4812


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise