یکشنبه، 05 اردیبهشت 1400 - 11:39

اشتهارد صاحب ساختمان دادگستری می شود

در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز کلنگ احداث مجتمع قضایی دادگستری اشتهارد بر زمین زده شد.

اشتهارد– امید باتوان؛ «حسین فاضلی هریکندی» در آیین کلنگ‌زنی ساخت مجتمع قضایی اشتهارد که با حضور جمعی از مسئولان شهری و قضایی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه این حوزه قضایی یکی از حوزه‌های کم برخوردار استان است از برنامه‌ریزی برای برطرف کردن این کمبودها در دادگستری کل استان خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در سفر آیت الله رئیسی به استان البرز کمبودهای زیرساختی استان اولویت‌بندی شد که احداث ساختمان دادگستری برای استقرار دادگاه‌ها و دادسرای شهرستان اشتهارد یکی از مصوبات این سفر بود.

وی با بیان اینکه احداث این مجتمع قضایی از برکات سفر رئیس قوه قضائیه به استان البرز بوده و از محل اعتبارات خاص در اختیار قوه تامین خواهد شد، بیان کرد: بنای در نظر گرفته شده 10 هزار متر مربع عرصه و 3000 متر اعیان خواهد داشت که پیش‌بینی می‌شود در دو فاز و در مدت زمان یک و نیم ساله آماده بهره‌برداری شود.

رئیس کل دادگستری استان البرز متذکر شد: مجتمع قضایی اشتهارد شامل 19شعبه قضایی اعم از شعب دادسرا و دادگاه‌ها و بخش‌های اداری، عمومی و مدیریتی بوده که با احداث آن بخش مهمی از کمبودهای زیرساختی این شهرستان در حوزه خدمات قضایی برطرف خواهد شد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 4861


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise