امامزاده زید و رحمن(ع) در ماه محرم به روی زائران باز است

معاون میراث‌فرهنگی البرز از پایان فاز مرمتی سال1403 بقعه مبارکه امامزاده زید و رحمن (ع) اشتهارد خبر داد و گفت: طبق وعده داده شده، با تلاش‌های صورت گرفته، مرمت بنا را زودتر از موعد به اتمام رساندیم تا امامزاده برای رفت و آمد زوار در ماه محرم آماده باشد.

آغاز فاز جدید مرمت بقعه متبرک امامزاده زید و رحمن(ع)

معاون میراث فرهنگی البرز از آغاز فاز جدید مرمت بقعه مبارکه امامزاده زید و رحمن (ع) اشتهارد خبر داد و گفت: چندی پیش کارگاه مرمت تحویل شده و کار آغاز شده است.

احیا و توسعه صنایع راکد و نیمه‌فعال در اولویت است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رئیس‌جمهور شهید بر فعال‌سازی صنایع راکد و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تولیدی کشور تأکید داشت، اعلام کرد: بر این اساس احیای صنایع راکد و نیمه فعال و توسعه واحدهای صنعتی فعال از مهم‌ترین اولویت‌های این وزارتخانه است.

جذب مجموع اعتبار تخصیصی سفر اول رئیس‌جمهور برای تولید کنندگان البرزی

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ارز مورد نیاز برای تهیه مواد اولیه از جمله مطالبات فعالان اقتصادی استان بود که پیگیری آن از وزارتخانه مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

بهره‌برداری از اولین مرکز کارآموزی بین کارگاهی صنعت چاپ و تابلوسازی کشور

اولین مرکز کارآموزی بین کارگاهی صنعت چاپ و تابلوسازی کشور در جوار مجتمع مذکور واقع در شهرک صنعتی اشتهارد به بهره برداری رسید.

عملیات  لکه ‌گیری و روکش آسفالت محور ماهدشت- اشتهارد آغاز شد

سرپرست معاونت راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از آغاز اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت گرم در محور ماهدشت- اشتهارد خبرداد.

رود شور اشتهارد به نام دولت سند خورد

مدیر منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: با اخذ اسناد عرصه‌ و بستر رودخانه شور، هرگونه تصرف و ساخت و ساز غیر مجاز در حریم این رودخانه ممنوع است.

کارگاه مرمت امامزاده سلیمان(ع) به اداره کل میراث فرهنگی البرز تحویل شد

معاون میراث فرهنگی استان البرز با اشاره به تحویل کارگاه مرمت امامزاده سلیمان اشتهارد (ع) از اداره کل اوقاف و امور خیریه ابراز امیدواری کرد که تا دو ماه آینده تعیین پیمانکار و فعالیت کارگاه مرمتی آغاز شود.

«اشتهارد» شهرستان بدون زندانی مهریه در استان البرز

رئیس دادگستری اشتهارد گفت که با تلاش‌های انجام شده در این حوزه قضایی، از تیرماه 1401 هیچ زندانی‌ بابت عدم تأدیه مهریه در زندان نیست.

مطالعات و استحکام‌سازی بنای شبستان امامزاده سلیمان(ع) انجام می‌شود

مدیر کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز گفت: در تفاهم با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، اعتبارات مطالعات طرح مرمت و استحکام‌سازی بنای شبستان امامزاده سلیمان(ع) تخصیص داده شد.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise