پنجشنبه، 09 اردیبهشت 1400 - 14:17

دستگیری سارقان کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی کرج

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی کرج خبر داد.

کرج - امیدبانوان؛ سرهنگ «محمد نادربیگی» با اعلام این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی (ع) کرج و انتشار خبر آن در فضای مجازی، شناسایی سارقان در دستورکار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقان در یک گروه 3 نفره در نیمه‌های شب اقدام به سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان به ارزش 800 میلیون ریال کرده‌اند که این اقدام موجب قطعی برق و ایجاد مشکل در خدمات‌رسانی کادر درمان به بیماران شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بهره‌گیری از اقدامات پلیسی- اطلاعاتی، در نهایت 3 سارق و یک مالخر مربوط به این سرقت را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه همه آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف اموال به سرقت رفته در مخفیگاه یکی از متهمان، تصریح کرد: سارقان که پس از دستگیری چاره‌ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودشان نمی دیدند، لب به اعتراف گشوده و به سرقت کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی کرج اقرار کردند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به سرعت عمل ماموران در شناسایی و دستگیری این باند سرقت، خاطرنشان کرد: توان عملیاتی بالا و اشرافیت اطلاعاتی پلیس بر روی مجرمان سبب شده تا متهمان در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شوند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 4945


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise