پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1400 - 15:43

آغاز ثبت‌نام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز فراخوان تعاونگران استان به منظور ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد.

البرز- امید بانوان؛ «حسین فلاح نژاد» در خصوص این فراخوان و شرایط آن گفت: شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در سال ۱۴۰۰ با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت‌های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام در این جشنواره  اظهار کرد: از مدیران تعاونی های فعال و در حال بهره برداری دعوت می‌شود برای حضور در فرایندهای گام به گام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از تاریخ ۱۸ اردیبهشت نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی تحت مدیریت خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور؛ به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir  اقدام نمایند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان این که بهنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور و کسب رتبه اعتباری مناسب، شرط لازم برای تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره می‌باشد، افزود : پس از بهنگام سازی، امکان تکمیل پرسشنامه شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر برای تعاونی‌های واجد شرایط فراهم خواهد شد.

فلاح نژادخاطر نشان کرد : تجلیل وتقدیر از تعاونگران برتر استان پس از طی مراحل بررسی‌های تخصصی در بخش تعاون استان و کشور در ایام هفته تعاون در شهریور ماه هر سال برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 5049


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise