جمعه، 17 اردیبهشت 1400 - 16:34

استاندار البرز:

روز جهانی قدس، نماد استکبارستیزی و احترام به استقلال ملت‌ها است

استاندار البرز گفت: امسال هرچند با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس عالمگیر کووید ۱۹ امکان راهپیمایی وجود ندارد؛ اما با فریاد دادخواهی در فضای مجازی معضل مشترک تمام عدالت طلبان را به گوش جهانیان، خواهیم رساند.

البرز - امیدبانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در پیامی به مناسبت روز قدس نوشت:

آزادی خواهی و ظلم ستیزی علیه مستکبران جهان بالاخص رژیم اشغالگر صهیونیستی اسرائیل است که توسط بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بنیان نهاده شد تا این روز نمایش وحدت و یکپارچگی مسلمانان عالم در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین باشد.

مسلمانان جهان هر ساله آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، ماندگارترین و مهم ترین روز حمایت از آرمان های به حق مردم فلسطین را با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری، در مقابل آئینه دیدگان جهانیان به رخ مستکبران و قلدران پوشالی می کشند امسال نیز هرچند با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس عالمگیر کووید ۱۹ امکان راهپیمایی وجود ندارد؛ اما با فریاد دادخواهی در فضای مجازی  معضل مشترک تمام عدالت طلبان را به گوش جهانیان، خواهیم رساند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز همپای مسلمانان جهان روز قدس را گرامی داشته و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می دارم و از خدای متعال، سربلندی و پیروزی مسلمین جهان در همه عرصه‌ها و نابودی رژیم اشغالگر قدس را مسالت دارم.

انتهای پیام/

کدخبر: 5057


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise