یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 16:30

مدیرکل آموزش‌ وپرورش :

حوزه های امتحانی پایه دوازدهم البرز افزایش یافت

مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: حوزه های امتحانی پایه دوازدهم دراین استان به ۲ برابر افزایش یافت.

البرز - امیدبانوان؛ «سالار قاسمی»  اظهار کرد: در شرایط عادی برای امتحانات پایه دوازدهم در استان ۹۰ حوزه امتحانی پیش بینی می شد که در وضعیت کنونی بیش از ۱۸۰ حوزه، محل برگزاری امتحانات پایه دوازدهم در استان است.

وی با بیان اینکه خانواده ها نگران سلامت دانش آموزان خود درحوزه های امتحانی نباشند،خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان با فاصله دو متر از هم در فضایی مناسب و با تهویه کافی، در محل امتحان حاضر می شوند.

قاسمی  بیان داشت: ۶۹ هزار و ۱۰۸ دانش‌آموز البرز در امتحانات نهایی خرداد ماه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت حضوری شرکت می کنند.

وی تصریح کرد: امتحانات حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار و جای هیچ نگرانی برای خانواده‌ها دراین استان وجود ندارد.

قاسمی اضافه کرد: تمهیدات لازم از نظر رعایت پروتکل های برای حضور دانش آموزان درحوزه های امتحانات نهایی دراین استان پیش بینی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز  با اشاره به اینکه پایه‌های نهم و دوازدهم در ردیف پایه‌های سرنوشت‌ساز و پر اهمیت در نظام آموزشی است، افزود: به همین دلیل امتحانات پایان سال تحصیلی این دو پایه به‌ صورت حضوری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: امتحانات نهایی دانش‌آموزان در استان همزمان با سراسر کشور از ۲۷ اردیبهشت تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز تاکید کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی استان البرز و رعایت موازین بهداشتی، امتحانات پایه‌ها و مقاطع تحصیلی دیگر از طریق شبکه شاد به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کدخبر: 5091


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise