شنبه، 25 اردیبهشت 1400 - 12:00

جشنواره تئاتر خانگی "3361" برگزار می‌شود

فراخوان مجازی مونولوگ جشنواره تئاتر خانگی 3361 منتشر شد.

البرز - امیدبانوان؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی کهن دشت، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد، انجمن هنرهای نمایشی و کانون بسیج هنرمندان نظرآباد، اقدام به برگزاری جشنواره تئاتر خانگی " 3361 " می‌نمایند.

این جشنواره با رویکردهای دفاع مقدس، مقاومت، پایداری و پیروزی برگزار خواهد شد و شرکت برای کلیه هنرمندان و علاقه‌مندان ساکن استان البرز آزاد است.

شرایط شرکت در این جشنواره،اجرای تک نفره از بخشی از نمایشنامه مکتوب، فیلم و یا اثر خود متقاضی، تصویربرداری با کیفیت قابل قبول از اجرای تک نفره، ضبط با دوربین تلفن همراه حتما در حالت افقی و ثابت، مدت زمان اثر بین 3 تا 7 دقیقه است.

متقاضی حضور در جشنواره می‌بایست مشخصات، شامل: نام اثر و عنوان نمایشنامه یا فیلمنامه، نویسنده، اجراگر و شماره تماس را در یک برگه A4 نوشته یا پرینت شده و قبل از شروع به مدت پنج ثانیه جلوی دوربین نمایش دهد.

گفتنی است: آثار دارای شیوه اجرایی در اولویت داوری قرار می‌گیرند.

مهلت ارسال آثار روز سوم خرداد ماه، روز آزاد سازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.

نحوه ارسال اینگونه است که ویدئوها باید از طریق شبکه‌های پیام رسان مجازی به شماره ۰۹۳۵۳۸۲۴۱۸۹ یا ۰۹۳۸۳۶۲۱۱۷۴ ارسال شود و آٹار برگزیده نیز پایان خرداد معرفی خواهند شد و به ده اثر منتخب هدایایی تعلق خواهد گرفت.

برگزاری مراسم به صورت مجازی متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره های 09353824189 یا 09383621174 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

کدخبر: 5167


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise