سه‌شنبه، 28 اردیبهشت 1400 - 17:06

رئیس اتاق بازرگانی البرز مطرح کرد:

 صنعت و کشاورزی دو قطب مهم گردشگری در البرز شود

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه کرونا آسیب های زیادی به بخش های گردشگری و صنایع دستی البرز وارد کرد، گفت: ظرفیت‌های ‌صنعتی و کشاورزی می تواند به قطب مهمی در راستای جذب گردشگر در البرز تبدیل شود.

البرز - امید بانوان؛ «پرهام رضایی» در سیزدهمین نشست کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق البرز با اشاره به تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون‌ گردشگری، صنعت و کشاورزی اتاق بازرگانی البرز گفت: این تفاهم نامه به سمت گسترش روابط اقتصادی تنظیم شده است و با توجه به رسالت اتاق در این زمینه امضای چنین تفاهم نامه‌هایی  به نتایج سازنده در اتاق منجر خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره به اینکه دو بخش گردشگری و صنایع دستی کشور در یک سال و نیم گذشته تحت شیوع کرونا روزهای سختی را سپری کرد، گفت: فعالان این دو بخش با خسارت های زیادی مواجه شدند، به گونه ای که 100 درصد تحت تاثیر رخدادهای ناشی از بیماری کرونا بوده اند، امید است به مرور با از بین رفتن این ویروس در جامعه شرایط کار فعالان حوزه صنایع دستی و گردشگری عادی شود.

وی با بیان اینکه در البرز بخش گردشگری در حوزه‌های صنعت و کشاورزی کمرنگ است، توضیح داد: در زمینه راه اندازی تورهای صنعتی و کشاورزی کارهای بسیاری می توان در استان پیش برد.

رضایی با اشاره به نزدیکی البرز به پایتخت و بیان اینکه این مهم یک ظرفیت ویژه برای جذب گردشگران است، افزود: با تقویت حوزه گردشگری در بخش‌های مختلف استان به یقین می توانیم نقش مهم تری را ایفا کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که در یک سال پیش رو با توجه به پتانسیل‌های موجود در کمیسیون های تخصصی اتاق البرز و برگزاری جلسات سازنده خروجی مثبت رو به پیشرفت حاصل شود.

رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه گردشگری اسفندماه 99 در تهران که کمیسیون گردشگری اتاق البرز  هم در آن حضوری موفق داشت، بیان کرد: امید است که امسال هم در راستای انعقاد تفاهم نامه  میان کمیسیون های صنعت، کشاورزی و گردشگری اتاق البرز بتوانیم غرفه پربارتری را برای اتاق در این نمایشگاه دایر کنیم.

 

انتهای پیام/

کدخبر: 5218


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise