یکشنبه، 02 خرداد 1400 - 12:29

صندوق‌ بازنشستگی بزرگترین چالش تأمین اجتماعی در البرز

پایگاه خبری امید بانوان: سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی این استان بزرگترین چالش پیش روی این سازمان در آینده را صندوق‌ بازنشستگی اعلام کرد.

البرز - امیدبانوان؛ «ابوالحسن قورچیان» ضمن قدردانی از خدمات مطلوب نیروی انتظامی البرز در راستای حفظ امنیت و آرامش تجمعات اعتراضی مستمری بگیران به میزان دریافتی، تعاملات و ارتباطات این ارگان با اداره کل تامین اجتماعی استان را بسیار سازنده دانست.

وی بزرگترین چالش پیش روی سازمان تامین اجتماعی را در آینده صندوق‌های بازنشستگی اعلام کرد و گفت: در این زمینه بایستی سازمان درصدد ارائه راهکارهای مناسب افزایش درآمد صندوق‌ها و رضایتمندی شرکای تامین اجتماعی باشد.

وی با بیان این که سازمان تامین اجتماعی در برگیرنده قشر زیادی از مردم جامعه است، اظهارکرد: هم اکنون بیش از 50 درصد جمعیت سه میلیونی استان البرز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

قورچیان به گستردگی و تنوع انواع خدمات بیمه تامین اجتماعی برای قشر بیمه شده این سازمان اشاره کرد و از جمله این خدمات را بازنشستگی، مستمری بگیری، بیمه بیکاری، از کارافتادگی و... عنوان کرد.

سردار »عباسعلی محمدیان» فرمانده نیروی انتظامی البرز نیز دراین دیدار از امنیت به عنوان اساسی‌ترین مقوله هر جامعه‌ای یاد کرد و گفت: امنیت مقوله ای اجتماعی است که به تنهایی توسط یک ارگان میسر نمی شود.

وی پشتوانه مردم را در برقراری هرچه بهتر امنیت پایدار در جامعه بسیار حائز اهمیت دانست واظهار کرد: تنها با کمک وهمراهی مردم است که می‌توان امنیت پایدار را درجامعه برقرار کرد.

سردار محمدیان بالاترین پاداش را باتوجه به آیات و روایات موجود در قرآن کریم خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی دراین راستا با انجام خدمات شایسته نسبت به جامعه هدف گام های خوبی برداشته است.

وی متذکر شد: این سازمان جزو دستگاه‌های مطلوب در ارائه خدمات است که توانست مطالبات مستمری بگیران در خصوص افزایش مستمری را به خوبی انجام دهد.

وی این عملکرد مطلوب را نشان دهنده مدیریت صحیح مجموعه کارکنان و مدیران تامین اجتماعی برای خدمت شایسته به مردم و جامعه هدف و جلب رضایت عمومی دانست.

انتهای پیام/

کدخبر: 5272


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise