دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 08:54

معاون آموزش و پرورش:

ثبت نام دانش آموزان سال جدید در سامانه پادا انجام می‌شود

پایگاه خبری امیدبانوان: معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: ثبت نام دانش آموزان سال جدید در سامانه پادا انجام می‌شود.

البرز - امیدبانوان؛ «رضوان حکیم زاده» در حاشیه بازدید از روند ثبت نام کلاس اولی‌ها در دبستان فاطمه زهرا (س) ناحیه چهار کرج، اظهار کرد: ثبت نام اولیه پایه اول ابتدایی از یکم خرداد به صورت حضوری در مدارس آغاز شده و بعد از مراجعه دانش آموزان به پایگاه‌های سنجش، ثبت نام قطعی خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین ثبت نام مدارس برای سال جدید به جز پایه اول ابتدایی، به صورت غیر حضوری و الکترونیکی در سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir انجام خواهد شد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: ثبت نام میان پایه‌ها نیز به صورت خودکار انجام می‌شود و دانش آموز در پایه بالاتر در همان مدرسه ثبت نام می‌شوند و نیازی به مراجعه دانش آموز یا اولیای آن‌ها به مدرسه نیست.

وی در جریان بازدید از روند حوزه تصحیح امتحانات نهایی در کرج خاطر نشان کرد: امروز از دبیرستان دخترانه آینده سازان کرج یکی از حوزه‌های تصحیح امتحانات نهایی پایه دوازدهم بازدید به عمل آمد.

حکیم زاده با قدردانی از مشارکت و همراهی دبیران استان البرز در فرآیند تصحیح اوراق امتحانی، گفت: با تلاش فرهنگیان استان در این زمینه، نتایج و نمرات امتحانات در اسرع وقت به خانواده‌ها و دانش آموزان اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانات نهایی، متذکر شد: همچنین در بازدیدی که از دبیرستان دخترانه مریم ناحیه چهار کرج به عنوان یکی از حوزه‌های برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم داشتیم، شیوه نامه‌های بهداشتی به منظور حفظ سلامت دانش آموزان اجرا شده است.

انتهای پیام/

کدخبر: 5292


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise