چهارشنبه، 12 خرداد 1400 - 15:25

استاندار البرز:

نگذاریم اهداف دشمنان برای ایجاد ناامیدی و بدبینی در جامعه، محقق شود

پایگاه خبری امیدبانوان: نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نظام سلطه با تمام توان درصدد ایجاد بسترهای ناامیدی و بدبینی نسبت به نظام است از این رو باید با تبیین حقایق و دستاوردها به مقابله با توطئه های آنها بپردازیم.

البرز - امیدبانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در جلسه آموزشی کارکنان حراست استانداری، فرمانداری ها و شهرداری های استان که روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: آرامشی که اکنون از سوی حراست های دستگاه های استان ایجاد شده، تعامل بسیار خوبی در جهت پیشگیری از تخلفات فراهم کرده است و شاهد نتایج مثبت این همراهی ها هستیم.

وی با اشاره به تداعی خاطرات تلخ و شیرین خرداد ماه در طول انقلاب اسلامی، ادامه داد: امسال نیز در 28 خردادماه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش خواهیم داشت و امید است که حضور پرشور و گسترده مردم این روز بزرگ را نیز بسیار شکوهمند و مقتدرانه در دفتر خاطرات انقلاب ثبت کند.

شهبازی گفت: رییس جمهور منتخب، نماینده تمامی مردم ایران است و به طور قطع با قدرت در جهت احقاق حقوق کشور در مجامع بین المللی حضور خواهد یافت و در این راستا هر رای مردم پشتوانه ای مستحکم برای تحقق این امر مهم محسوب می شود.

وی افزود: البرز شرایط ویژه ای دارد که حاشیه نشینی و رشد روز افزون مهاجران متقاضی اشتغال بر این حساسیت می افزاید از طرفی نیز البرز معبر 14 استان کشور محسوب می شود و این شاهراه بزرگ فرصت ها و تهدیدهای مختص خود را دارد.

استاندار البرز اضافه کرد: از ابتدای مسئولیتم در البرز، فرصت ها و تهدیدها را به صورت دقیق رصد کردم و بر این باور هستم که باید به جد از حواشی مخرب و اقدامات جزیره ای پرهیز کرد و ضرورت دارد که با هم پوشانی و هم افزایی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان در جوانب مختلف یک صدا و متحد شویم.

وی گفت: بر این اساس اکنون اهداف بزرگی محقق شد و شاهد شکوفایی البرز در حوزه های مختلف هستیم که در بخش عمرانی و اقتصادی نمود بیشتری داشت.

شهبازی با بیان اینکه البرز دارای 7 شهرستان است، افزود: در این 3 سال با اهتمام ویژه ای توانستیم توجهات ملی را به زیرساخت های تمامی شهرستان های استان جلب کنیم و البرز به صورت مداوم و مستمر پذیرای مسئولان ملی بود و به حق دستاوردهای خوبی نیز حاصل شد و حتی ابر پروژه های استان که سال ها معطل مانده بودند به سرانجام رسیدند.

وی عنوان کرد: خرسندم که اعلام کنم در مسیر توسعه استان هیچ یک از مطالباتم از مسئولان ملی بی پاسخ نماند و امور با جدیت دنبال شد.

استاندار البرز گفت: اکنون قطار شهری و کمربندشمالی کرج و بیمارستان یون درمانی، بیمارستان طالقان، بیمارستان فردیس در استان مورد عنایت ویژه قرار گرفته اند و بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی افزود: همه ما سربازان جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید به عملکرد خود دقت داشته باشیم چراکه همه برای توسعه، آبادانی، پیشرفت و سربلندی کشور مسئول و موظف هستیم.

شهبازی گفت: مسئولان و کارکنان حراست های استان در این برهه حساس مسئولیت های خطیری بر دوش دارند که باید با اشراف کامل در نهایت تسلط، آگاهی و بردباری به آنها رسیدگی کنند.

وی افزود: نظام سلطه با تمام توان درصدد ایجاد بسترهای ناامیدی و بدبینی نسبت به نظام است از این رو باید با تبیین حقایق و دستاوردها به مقابله با توطئه های آنها بپردازیم.

استاندار البرز گفت: با قدرت در میدان هستیم که برای خدمتگزاری به مردم و عمل به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا تحت زعامت مقام معظم رهبری، ایثار و جانفشانی کنیم.

وی افزود: مهمترین هدف ما در شرایط فعلی برگزاری انتخاباتی امن، با مشارکت بالا و سالم است و در این راستا هیچ فرد یا گروهی را حمایت و تخریب نمی کنیم و در نهایت در انتظار رای و نظر و انتخاب مردم هستیم.

کدخبر: 5402


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise