شنبه، 15 خرداد 1400 - 00:30

مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان:

عدم مدیریت فعالیت‌های زنان موجب تاخیر در فرزندآوری می‌شود

پاسگاه خبری امید بانوان؛ مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان گفت: عدم مدیریت کار داخل و بیرون منزل ممکن است موجب تأخیر در فرزنداوری بانوان شود که در این زمینه مجلس حمایت‌های خوبی را تصویب کرده است.

اجتماعی - امید بانوان؛مهرنوشت؛ «اعظم کریمی» در مراسم اختتامیه دوره ملی دانش‌افزایی ویژه مدیران، روانشناسان و مشاوران مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده با اشاره به مسائل نوپدید و تغییر سبک زندگی زوج‌ها در جامعه امروز، گفت: بر این اساس با حضور مشاوران و روانشناسان با تجربه در این دوره‌های آموزشی تجربیات خود را از این پدیده‌های نوظهور به اشتراک گذاشتند.

مدیرکل دفتر برنامه و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه توجه به فضای مجازی در میان خانواده‌ها از دیگر برنامه‌های این دوره‌های اموزشی بوده است، گفت: توجه کارگاه‌های آموزشی بیشتر متمرکز به مسائل فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی در مناطق محروم جنوب استان کرمان بوده است که یک حرکت ارزشمند است.

وی با بیان این مطلب که انتظار داریم خانواده ایرانی به خانواده ایده‌آل تبدیل شود، عنوان کرد: امروز بخش زیادی از زنان جوان تحصیل کرده هستند و در صورت عدم تقسیم و مدیریت کار داخل و بیرون ممکن است موجب تأخیر در فرزندآوری شود و در این زمینه مجلس حمایت‌های خوبی را تصویب کرده است.

کریمی با اشاره به اینکه آموزش، صبر و انعطاف پذیری مجموعه عواملی است که خانواده ایرانی را به سمت شرایط ایده‌آل سوق می‌دهد، اظهار کرد: از هیچ فرصتی برای کسب آموزش و تجربه دریع نکنیم چراکه این امر موجب تعالی زندگی زوج‌ها می‌شود.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 5419


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise