شنبه، 15 خرداد 1400 - 02:03

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

۴۲۰ واحد مسکن مهر افتتاح شد

پایگاه خبری امید بانوان؛ با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار البرز، مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز، فرماندار ساوجبلاغ و جمعی از مسئولان کشوری و استانی ۴۲۰ واحد مسکن مهر، افتتاح و ۳۷۰ واحد مسکنی در طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد کلنگ زنی شد.

شهر جدید هشتگرد – امید بانوان؛ وزیر راه و شهرسازی در این آئین با اشاره به عملکرد مثبت شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در جهت تکمیل مسکن مهر گفت: انتظار داریم تا پایان دولت پرونده مسکن مهر بسته و تحویل متقاضیان شود.

«محمد اسلامی» گفت: از مجموع حدود ۷۰ هزار واحد مسکونی مهر استان البرز، تنها مراحل ساخت ۹۰۰ واحد آنها باقی مانده که تلاش‌ها بر تکمیل سریع آنها معطوف شده است.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، طالقان، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی نیز از وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز به خاطر پایان دادن به سال ها انتظار مردم برای برخورداری از جاده مناسب قدردانی کرد.

«علی حدادی» با اشاره به تلاش‌های اخیر در سطح استان و شهرستان در جهت تعیین تکلیف پیمانکار بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد افزود: افزایش سرانه‌ها و دسترسی به خدمات درمانی از خواسته‌های به حق شهروندان است و انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی در جهت رفع این مشکل نیز اقدام نماید.

همچنین مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در این مراسم اظهار کرد: همزمان با افتتاح پروژه جاده شهرجدیدهشتگرد_ طالقان، عملیات ساخت یک هزار و ۴۴۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان البرز آغاز شد که سهم شهرجدید هشتگرد ۳۷۰ واحد بود.

«مسعود حق لطفی» افزود: همچنین یک هزار و ۷۰۸ واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف استان البرز افتتاح شد و در شهرجدید هشتگرد ۴۲۰ واحد مسکن مهر به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر مجموعه شرکت عمران عزم خود را جزم کرده تا با رفع مشکلات مسکن مهر، پرونده آن را در شهر جدیدهشتگرد ببندد، گفت: در زمان حاضر عملیات اجرایی پروژه‌های باقی‌مانده در دست اجرا و تکمیل است و به زودی پرونده این طرح در شهر جدید هشتگرد بسته خواهد شد.

انتهای پیام/

کدخبر: 5424


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise