یکشنبه، 16 خرداد 1400 - 12:54

علی حدادی:

پیام شهدا حضور حداکثری مردم در انتخابات است

پایگاه خبری امید بانوان؛ نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: پیام شهدا و حاج قاسم سلیمانی حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

طالقان – امید بانوان؛ مهر نوشت؛ علی حدادی عصر شنبه در یادواره شهدای محله گلینک شهرستان طالقان اظهار کرد: شهدا ارزشمند هستند و امروز مدیون خون پاک شهدای عزیز و ارزشمند دفاع مقدس، مدافعان حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی هستیم.

وی بیان کرد: آنان با تمام وجود، ایمان، اخلاص، صداقت پای اسلام و قرآن ایستادند و با صداقت لبیک گوی امام خودشان شدند و مسیر اباعبدالله الحسین (ع) را طی کردند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس با اشاره به اینکه در روز ۱۵ خرداد نهضت حسینی آغاز شد، تصریح کرد: همچنین روز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) است و افتخار می‌کنیم که شیعه جعفری هستیم و در این مسیر گام برداشتیم.

وی بیان کرد: مطمئناً شهدا از ما انتظار دارند در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنیم و مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

حدادی با اشاره به اینکه این مراسم متعلق به شهدا است، خاطرنشان کرد: بر این اساس پیام شهدا و حاج قاسم سلیمانی مشارکت در پای صندوق‌های رأی به جهت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است چراکه مردم برای تغییر و تحول ایستادند.

وی گفت: امروز با تمام ظرفیت‌های موجود در کشور متأسفانه عده‌ای نگاهشان به بیگانه بود، شهدا و حاج قاسم را ندیدند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به همین منظور حاج قاسم سلیمانی تمنا و التماس کرد، در موضوع دیپلماسی اقتصادی آقایان ورود کنند اما این امر محقق نشد و وضعیت بد معیشتی برای مردم به وجود آوردند.

عده‌ای در مسیر ناکارآمدی نظام دینی پشت به مردم کردند

وی اظهار کرد: شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی از تمام خواهران و برادران ایران اسلامی می‌خواهند که آگاهانه و با بصیرت در روز ۲۸ خرداد حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

حدادی بیان کرد: همچنین ۱۳ شهید محله گلینک طالقان و شهدایی که امروز در این مراسم حاضر و شاهد هستند، از همه مردم می‌خواهند با بصیرت افراد اصلح را انتخاب کنیم و در مسیر تغییر و تحول کشور مؤثر واقع شویم.

وی با بیان اینکه امیدواریم خانواده معزز شهدا دعاگوی ما باشند که در مسیر ولایت و خط امام حرکت کنیم، تصریح کرد: ارتحال حضرت امام راحل (ره) پیام دارد، چراکه باید در این انقلاب پشتیبان ولایت مطلقه فقیه باشیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس با بیان اینکه عده‌ای در مسیر ناکارآمدی نظام دینی پشت به مردم کردند و برای مردم کار انجام ندادند، متذکر شد: اما آینده‌ای درخشان با حضور حداکثری مردم در ۲۸ خرداد پیش رو رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 5437


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise