بازدید هشت هزار گردشگر از شهرستان طالقان

فرماندار طالقان گفت: هشت هزار گردشگر از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفند۱۴۰۱) تاکنون (هفتم فروردین) از اماکن تاریخی و جاذبه‌های طبیعی این شهرستان بازدید کرده‌اند.

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان طالقان برگزار شد

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان طالقان با ارائه گزارشی از دستورالعمل‌ها و برنامه‌ها بر هماهنگی کمیته‌های ذیل ستاد خدمات سفر با دبیراجرایی تأکید کرد.

اتمام عملیات تعویض فیبر نوری ۷۲ کر مسیر خچیره شهرستان طالقان

در راستای افزایش پایداری ارتباط در زمان قطع مسیر اصلی و ارتقای کیفی سرویس ها عملیات تعویض فیبر ۷۲کر مسیر خچیره از توابع شهرستان طالقان با موفقیت انجام شد.

نشست صمیمانه با تعاونی های روستایی طالقان

نشست صمیمانه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با اعضای تعاونی‌های روستایی شهرستان طالقان برگزار شد.

مشکلات تعاونی‌ها در طالقان بررسی شد

چهارمین جلسه رفع مشکلات تعاونی‌های طالقان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

طالقان محور بومگردی البرز شناخته شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد: شهرستان طالقان در این استان توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان محور بومگردی در البرز شناخته شد.

جاده هشتگرد به طالقان به ایمن سازی فوری نیاز دارد

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بهره‌برداری از جاده طالقان پس از ۲۱ سال گفت: ایمن‌سازی، رفع نواقص، احداث تونل ، روشنایی و نصب  سیستم‌های مخابراتی این جاده نیازمند اقدام فوری است.

پیشگیری از ۳۰ مورد تجاوز به حریم راه‌های طالقان

رئیس اداره راهداری طالقان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۳۰ مورد پیشگیری و ۱۳ مورد رفع تجاوز به حریم قانونی راه توسط این اداره انجام شده است.

اتمام شبکه فاضلاب روستای حاشیه سد طالقان تا پایان امسال

معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای البرز گفت: اجرای شبکه فاضلاب روستای زیدشت شهرستان طالقان به طول ۱۰ کیلومتر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

 تسریع در روند بیمه ورزشکاران، داوران و مربیان شهرستان طالقان   

هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز، با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان با عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.