آرشیو، 19 مهر 1396 - 23:36

پیشنهادهای اغواکننده خودروسازان به زنان عربستان

شرکت رنو اعلام کرد: به ۷ زن سعودی که زودتر از دیگران و با گواهینامه رانندگی به نمایندگی‌های این شرکت در عربستان مراجعه کنند ۷ خودروی رنو کپچر جایزه می‌دهد.

کرج - امدی بانوان؛ به نقل از نشنال، شرکت رنوی فرانسه اعلام کرد: به 7 زن نخست سعودی که با گواهینامه به نمایندگی‌های این شرکت در عربستان مراجعه کنند، 7 خودروی رنو کپچر جایزه می‌دهد. با آزاد شدن رانندگی بانوان در عربستان شرکت‌های خارجی به دنبال تصاحب سهم بیشتر از بازار خودرو به زنان سعودی هستند چرا که عملاً مراجعه زنان عربستان برای خرید خودرو به نمایشگاه‌های این کشور به شدت افزایش یافته و شرکت‌های خودروسازی نیز در حال معرفی مدل‌های جدید مناسب با سلیقه بانوان هستند.

در این بین خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرده است که اولین نیم‌شاسی‌بلند شهری این شرکت می‌تواند گزینه مناسبی برای زنان سعودی باشد، چرا که نیمی از کارشناسان دخیل در طراحی و ساخت آن زن بوده‌اند.

دستور پادشاه عربستان در راستای آزاد شدن رانندگی بانوان به افزایش شدید آموزشگاه‌های رانندگی بانوان در این کشور نیز منجر شده است. در پی این فرمان به سازمان‌ها و دولت عربستان 30 روز مهلت داده شده است تا سیاست‌ها و برنامه‌های خود در راستای فراهم کردن زمینه رانندگی زنان را شکل دهند.

انتهای پیام/

 

کدخبر: 549


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise