جمعه، 28 خرداد 1400 - 11:02

معاون فرماندار ساوجبلاغ:

بیش از ۱۶۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در ساوجبلاغ هستند

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که ۱۶۰هزار و ۷۷۶ نفر از جمعیت این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دادن هستند.

ساوجبلاغ – امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ «رضا محمدی» اظهار کرد: در دور گذشته انتخابات ریاست جمهوری، ۱۰۰ درصد واجدین شرایط این حوزه انتخابیه در انتخابات مشارکت داشتند.

 وی افزود: در انتخابات ۲۸ خرداد امسال بیش از ۲ هزار مجری، دست اندرکار و مامور انتظامی، برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ را برعهده دارند.

 رییس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ تعداد کل شعب ثابت در این شهرستان را ۱۲۵شعبه و تعداد شعب سیار را ۱۷ شعبه اعلام کرد.

محمدی ضمن تشریح وضعیت استقرار شعب اخذ رأی در این شهرستان، تعداد شعب اخذ رأی شهری در شهر قدیم هشتگرد را ۵۰ شعبه، تعداد شعب اخذ رأی در شهر جدید هشتگرد را ۳۰ شعبه، تعداد شعب شهر گلسار را هفت  شعبه و تعداد شعب در شهر کوهسار را ۶  شعبه اعلام کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات فارغ از سلایق، جناح ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف دعوت کرد تا با عزم و اراده خود مشارکت گسترده‌شان در پای صندوق های رای را به نمایش گذارند.

محمدی اظهار کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات  پیش رو امنیت و اقتدار کشور را ارتقاء می‌‌بخشد.

انتهای پیام/  

کدخبر: 5544


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise