چهارشنبه، 16 تیر 1400 - 14:07

بررسی آلبوم جدید همایون شجریان در «دانگ»

پنج شنبه هفدهم تیرماه، مجله زنده موسیقی «دانگ» در گفت‌وگو با مدیر هنری آلبوم جدید همایون شجریان و فردین خلعتبری، به بررسی این اثر خواهد پرداخت.

رادیو- امیدبانوان؛ روابط عمومی رادیو نمایش نوشت: این هفته با رضا موسوی مدیر هنری درباره آلبوم جدید فردین خلعتبری و همایون شجریان و با همایون نصیری درباره کلیت دنیای موسیقی و وضعیت موسیقی در روزهای کرونایی گفت و گو خواهیم کرد.
اسماعیل باستانی- تهیه کننده و مجری این برنامه خبرداد: در برنامه «دانگ» موسیقی‌های دارای مجوز وزارت ارشاد به علاقه‌مندان معرفی می‌شود و در بخش کارشناسی و تحلیل به گفت و گوی ویژه با خوانندگان، موسیقی‌دانان، نوازندگان و ترانه‌سرایان می‌پردازیم.

برنامه «دانگ» رادیو نمایش که پیش از این «نوباب» نام داشت به شیوه مطالبه گر از مردم دعوت می کند تا به آثار خوب موسیقی گوش دهند. این برنامه شامل بخش هایی چون «موزیک باز»، «سازباز»، «نغمه ساز»، «پیکان جوانان»، «پیاده رو» و «بخش میدانی» است.

مجله موسیقی زنده «دانگ» تولید گروه برنامه های مستند و ترکیبی رادیو نمایش به تهیه کنندگی و اجرای اسماعیل باستانی و با حضور نوژان حیدری مجری و کارشناس، پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۸:۰۰ به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

کدخبر: 5737


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise