چهارشنبه، 23 تیر 1400 - 13:02

در دیدار اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرج با استاندار البرز مطرح شد؛

با اتحاد و انسجام می‌توانید اسباب توسعه همه جانبه کرج را فراهم کنید

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در بستری از اتحاد و انسجام بین اعضای سیزده گانه شورای ششم و طی تعامل با سایر دستگاه‌ها و نهادها، می‌توانید پاسخگوی اعتماد مردم باشید چراکه ما به عنوان دستگاه اجرایی در سایه این هم‌افزایی توفیقات ارزشمندی را برای استان رقم زدیم.

البرز- امید بانوان؛ «عزیزاله شهبازی» در دیدار اعضای منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرج که روز چهارشنبه در محل سالن جلسات حوزه استاندار صورت گرفت، افزود: این انتخابات در شرایط بسیار حساسی برگزار شد و مشارکت چشمگیر مردم حاکی از درک بالای جامعه نسبت به تهدیدها و بینش ژرف سیاسی مردم بود.

وی ضمن تبریک به تمامی اعضایی منتخب که خود را در معرض انتخاب قرار دادند و توانستند از مردم رای بگیرند، ادامه داد: اکنون که در این انتخابات توفیق یافتید باید با فعالیت خود فضای اعتمادسازی بیشتر مردم به خدمتگزاران خود را فراهم سازید.

شهبازی گفت: اعضای منتخب در شورای ششم کرج غالبا افرادی کاربلد و دارای تجارب لازم هستند ولی اشراف به قوانین و مقررات جدید و ارائه برنامه و ترسیم افق توسعه برای شهر و همچنین انتخاب شهرداری اصلح از مهمترین مسئولیت‌های اعضا به شمار می‌آید.
وی افزود: در وهله اول پرداختن به مسائل اجتماعی در کلانشهر کرج از اهمیت بالایی برخوردار است و شورای ششم در این راستا باید برنامه محور و با بهره گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی و علمی خط سیر خود را مشخص و در جهت آن حرکت کند.

استاندار البرز اضافه کرد: البته سند آمایش البرز با استفاده از نخبگان دانشگاهی و کارشناسان برتر استان تهیه و تدوین شده که کمک موثری برای پیشبرد اهداف توسعه شهری نیز خواهد بود.

وی گفت: در بستری از اتحاد و انسجام بین اعضای سیزده گانه شورای ششم و طی تعامل با سایر دستگاه‌ها و نهادها، می‌توانید پاسخگوی اعتماد مردم باشید چراکه ما به عنوان دستگاه اجرایی در سایه این هم افزایی توفیقات ارزشمندی را برای استان رقم زدیم.

شهبازی افزود: حواشی مخرب، عقبگرد و ماندن در گذشته، پرداختن به پروژه‌های بی اهمیت و تمرکز بر روی اقدامات تبلیغات بدون خروجی ملموس برای مردم، می‌توانند زمینه شکست و دلسردی مردم را فراهم کنند.

وی گفت: همراهی سازنده‌ای را با اعضای شورای اسلامی شهر کرج و شهرداری کرج در دوره پنجم دارم و این روند تا پایان مسئولیتم با اعضای شورای ششم نیز تداوم خواهد داشت و از هیچ حمایتی دریغ نخواهم کرد.

در ادامه هر یک از اعضای جدید شورای اسلامی شهر کرج خود را معرفی کردند و بخشی از اهداف و برنامه‌های خود را تشریح کرده و از استاندار البرز درخواست همراهی در این راستا را داشتند.

انتهای پیام/

کدخبر: 5791


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise