آرشیو، 12 آذر 1397 - 11:38

جشنواره مد و لباس فجر به بوستان گفتگو می‌رود

هشتمین جشنواره بین‌المللی مدو لباس فجر برای نخستین بار در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

کرج-امید بانوان: روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نوشت: سیدمهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه، بوستان گفتگو را به عنوان محل برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اعلام کرد و گفت: پس از بررسی مکان‌های پیشنهادی شورای سیاستگذاری جشنواره و انتخاب گزینه نهایی، هفته گذشته بوستان گفتگو به عنوان محل برگزاری انتخاب و قراردادی با شهردای تهران در این رابطه منعقد شد.

او افزود: با نهایی شدن این قرارداد، محل برگزاری مورد بررسی تیم اجرایی جشنواره برای جانمایی بخشهای مختلف جشنواره قرار گرفته است.

جعفری همچنین از زمان برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، ٢٦بهمن تا 2 اسفند 97 از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

او اظهار داشت: این نخستین بار است که مکان جشنواره سه ماه قبل از برگزاری تعیین شده و نقشه اجرای جشنواره برای جانمایی آماده است. به گفته جعفری، متراژ مورد استفاده  برای فضای جشنواره ای در بوستان گفتگو  بیش از ٥٠هزار مترمربع در نظر گرفته شده است. علاقه مندان جهت شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت ایران مد به نشانی www.iranmode.com و یا با شماره تلفن 66722312 داخلی 213 نسبت به نحوه حضور و شرکت در جشنواره مطلع شوند.

انتهای پیام/

کدخبر: 710


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise