آرشیو، 1 فروردین0 1397 - 12:55

نمایشگاه «عکس‌های طبیعت و حیات وحش» در البرز برگزار می‌شود

به مناسبت پنجمین آیین نکوداشت زنده یاد امیر طالبی گل نمایشگاه گروهی «عکس‌های طبیعت و حیات وحش» در حوزه هنری البرز برگزار می‌شود.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان البرز؛ محمد مهرابی، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: واحد تجسمی حوزه هنری البرز به مناسبت پنجمین آیین نکوداشت و یادمان زنده یاد امیر طالبی گل نمایشگاه گروهی «عکس‌های طبیعت و حیات وحش» را از روز شنبه 1 دی ماه در گالری سوره حوزه هنری استان البرز برگزار می‌کند.

محمد مهرابی افزود: در این نمایشگاه گروهی که با آثار 40 نفر از عکاسان استان البرز همراه است، کارگاه آموزشی «عکاسی حیات وحش» توسط استاد کاوه فرزانه روز شنبه 1 دی‌ماه ساعت 15:30 در محل نمایشگاه برگزار می‌شود.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری البرز بیان داشت: امیر طالبی گل (عکاس، محقق حوزه گردشگری و محیط‌زیست) در 14 آبان 1358 در بیرجند متولد شد. او عاشق کویر و حیات وحش بود و در دوران زندگیش تحقیق و سفرهای فراوانی را از طبیعت و حیات وحش ایران انجام داد، تحقیق در کویر و گونه‌های گیاهی و جانوری باعث شد تا مقاله و عکس‌های زیادی از او در مجلات، کتابها و سایت‌های محیط زیست به چاب برسد.

 گفتنی است افتتاحیه این نمایشگاه روز شنبه 1 دی ماه ساعت 16:30  برگزار می شود و زمان بازدید از نمایشگاه از 1 الی 6 دی‌ ماه ساعت 12 الی 18 و روز پنج‌شنبه از ساعت 10 الی 13 در نگارخانه سوره حوزه هنری البرز واقع در کرج، بلوار مطهری، به سمت چهارراه نبوت، کوچه میلاد، پلاک 82 است.

انتهای پیام/

کدخبر: 774


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان