رتبه‌بندی معلمان در مجلس یازدهم تصویب و در دولت سیزدهم اجرایی شد

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه‌بندی معلمان اتفاق بسیار بزرگی بود که دولت‌های قبل به بهانه‌های مختلف زیربار آن نمی‌رفتند ولی با همکاری دولت در مجلس یازدهم تصویب و دولت سیزدهم این موضوع را اجرایی کرد.

حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی کلان، مطالبه جدی فراکسیون زنان مجلس

عضو فراکسیون زنان مجلس، حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی کلان را مطالبه جدی این فراکسیون دانست و از دولت چهاردهم خواستار توجه ویژه به این مهم شد.

اشتباهات رایج در شست‌وشوی سبزیجات

شست‌وشوی میوه و سبزیجات یک کار کاملا ناخودآگاه در افراد است و هیچ توجه و یا دقتی در مورد آن نداریم. اگر در شستن میوه‌ها و سبزیجات دقت کنید، از بسیاری از بیماری‌ها و باکتری‌ها در امان خواهید بود.

دولت مردمی اعتبارات ویژه‌ای برای زنان و خانواده‌ مناطق محروم در نظر گرفت

دستیار اجرایی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: تصویب اعتبار ویژه برای زنان و خانواده‌ در سفرهای استانی دولت سیزدهم، امید را در شهرهای کوچک، روستاهای محروم و مناطق مرزی زنده کرد.

دستگاه‌های ذیربط به تعهدات‌شان در مورد برنامه پزشک خانواده عمل نکردند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه ارگان‌های ذیربط به ویژه سازمان‌های بیمه‌گر به تعهدات‌شان در مورد برنامه پزشک خانواده به درستی عمل نکردند، گفت: نیاز به بازنگری جدی در این برنامه داریم تا در مسیر اصلی خودش قرار گیرد و اگر با کمبود اعتبار مواجه هستیم باید برای آن فکر اساسی کرد.

ویتامین‌های مؤثر برای درمان یبوست

بسیاری از عادات غلط زندگی و یا برخی شرایط پزشکی در ابتلا به یبوست تأثیرگذارند؛ اما چگونه می‌توان این مشکل رایج گوارشی را برطرف کرد؟

خوردن سیب قبل از صبحانه

خوردن سیب قبل از صبحانه متابولیسم شما را تسریع می‌کند، اما انتظار نداشته باشید که به تنهایی به کاهش وزن کمک کند.

واکنش رئیس سازمان تبلیغات درمورد به حد نصاب نرسیدن کمیسیون فرهنگی مجلس

حجت‌الاسلام محمد قمی گفت: به حد نصاب نرسیدن کمیسیون فرهنگی مجلس مصداق بارزِ مظلومیت فرهنگ است.

شیرین کننده‌های مصنوعی را از رژیم غذایی خود حذف کنید

سازمان جهانی بهداشت توصیه کرده است که مردم باید روی کاهش کلی شیرین کننده‌ها در رژیم غذایی از اوایل زندگی کار کنند، زیرا شیرین کننده‌های غیر قندی، ارزش غذایی ندارند.

سند ملی سبک پوشش اسلامی ایرانی ابلاغ شد

مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص سند ملی سبک پوشش اسلامی ایرانی با امضای «محمد مخبر» سرپرست ریاست جمهوری و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise