پنجشنبه، 01 تیر 1402 - 21:05

چگونه باحجاب تیپ اسپرت بزنیم و خوش‌تیپ باشیم

در حال حاضر، تیپ اسپرت با حجاب از طرفداران خاصی برخوردار می‌باشد. اگر شما علاقه‌مند حجاب و تیپ با حجاب هستید، مطمئنا می‌دانید که حجاب هیچ منعی برای خوش‌تیپ‌تر شدن شما ندارد. همه افراد در هر نوع استایلی می‌توانند بهترین و خوش‌تیپ‌ترین باشند حتی با تیپ اسپرت با حجاب.

مدآرت. امیدبانوان؛ از آنجایی که امروزه بسیاری از خانم‌ها و حتی دختران جوان در سراسر دنیا حجاب را انتخاب کرده‌اند و به دنبال استایلی مناسب جایگاه خود هستند، لذا صنعت مد نیز دست به کار شد و انواع طراحان را به کار گرفته‌اند تا ویژه‌ترین سبک‌ها را برای این قشر، طراحی و عرضه کنند. این طراحان موفق شدند طراحی‌های خاص و ویژه ای به جهان عرضه کنند و حجاب را به شیوه‌ای زیباتر به جهانیان نشان دهند و ثابت کنند که با حجاب هم می‌توان استایل شیک و زیبایی داشت.

 چند پیشنهاد برای داشتن تیپ اسپرت با حجاب

• اگر استایل شما ساده است سعی کنید حتی الامکان شال و یا روسری شما طرح‌دار باشد. البته استفاده از شال و روسری‌های ساده، هیچ اشکالی ندارد.

• با استفاده از ویدئوهای ﺁموزشی زیادی که در فضاهای مجازی برای بستن شال و روسری وجود دارد شال و روسری های خود را زیباتر ببندید تا تیپ اسپرت با حجاب شما خاص‌تر و شیک‌تر شود.

• برای داشتن تیپ اسپرت با حجاب سعی کنید مدل لباس‌های گشادتر را انتخاب کنید تا در آن راحت‌تر باشید.

• برای داشتن تیپی اسپرت با حجاب حتما نباید شلوار بپوشید. شما با پوشیدن دامن‌های بلند و گشاد و همچنین بلوزهای گشاد می‌توانید تیپ اسپرت بی نظیری برای خود ایجاد کنید.

• پیراهن‌های بلند و گشاد نیز جزء تیپ اسپرت به شمار می‌رود. این تیپ اسپرت به همراه حجاب یکی از بهترین تیپ‌ها برای تابستان است.

• شلوارهای دامنی از دیگر انتخاب‌ها برای تیپ‌های اسپرت با حجاب است. این شلوارها هم با مانتوهای بلند و هم مانتوهای کوتاه، ست می‌شوند. این مدل لباس می‌تواند تیپ اسپرت دخترانه‌ای برای شما باشد.

 • استفاده از اکسسوریها مانند عینک‌های مرواریدی، سنجاق سینهها و ﺁویزهای شیک میتواند تیپ اسپرت شما را پرجلوهتر کند.

 • استفاده از هدبندها و توربانهای جذاب از دیگر ﺁیتمهای حذف نشدنی تیپهای اسپرت با حجاب است.کدخبر: 14121


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان