9 علت مهم سفید شدن مو و روش‌های رفع آن

خاکستری یا سفید شدن مو، طبیعی‌ترین فرایند زندگی است. البته این روزها برخی از افراد موی خاکستری را جذاب می‌دانند. این افراد به جای جست‌وجوی راهی برای از بین بردن تارهای سفید مو، در پی یافتن یک روش طبیعی هستند تا یک یا چند تار موی خاکستری در بین موهای خود داشته باشند.

راهکارهایی برای اینکه لباس‌های شسته بوی تازگی داشته باشند

امیدبانوان؛ همه ما از بوی خوش و مطبوع خوش‌مان می آید و از استشمام آن لذت می‌بریم. لبا‌س‌ها و حوله‌های تمیز و شسته شده پس از خشک شدن بوی لطیفی از نرم کننده را با خود به همراه دارند. این رایحه خوش بو که از لباس‌های تمیز به مشام می‌رسد به عنوان یکی از رایحه‌های مورد علاقه اغلب مردم دنیا به حساب می‌آید.

راز داشتن پوست شاداب برای خانم های شاغل

امیدبانوان؛ اگر شما فردی هستید که خیلی مشغله دارید و زمان کافی برای رسیدگی به پوستتان را ندارید این نکات ساده را انجام دهید.

 از رنگ لباس به شخصیت طرف مقابلتان پی ببرید

انتخاب هر لباس با رنگ‌های متنوعی که موجود است می‌تواند نشانه‌هایی از شخصیت افراد را نشان اطرافیان دهد.

مایع رنگین شوی برای چه لباس‌‌هایی مناسب است؟

مایع لباسشویی رنگین شوی چیست و برای چه لباس‌هایی مناسب است؟ احتمالا خیلی‌ها با مایع‌ لباسشویی مشکین شوی، بیشتر از مایع لباسشویی رنگین شوی آشنا باشند. این مواد شوینده همان‌طور که از اسمشان پیداست، برای شستن لباس‌های رنگی، فرموله و طراحی شده‌اند.

 راه‌هایی برای افزایش عمر لباس

شما سالیانه پول زیادی را صرف خرید پوشاک و لباس می‌کنید. ولی آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که مقدار زیادی از این پول را می‌توان با مراقبت مناسب از لباس پس‌انداز کرد تا دوام بیشتری داشته باشد.

فروش لباس‌های نامتعارف محرمی در اینستاگرام ؛ از توهین‌ به عزاداران محرم تا تبلیغ شیطان‌ پرستی

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فروشندگان لباس‌های نامتعارف محرمی در بیش از ۱۵ صفحه اینستاگرامی با ۸۰۰ هزار دنبال‌کننده خبر داد.

 ۹ اشتباه رایج در پاک‌کردن آرایش صورت

پاک‌کردن آرایش صورت در پایان روز باید به‌درستی انجام شود؛ چون اهمیت زیادی دارد. یادتان باشد که پاک‌سازی روزانه پوست در حفظ سلامت و زیبایی آن نقش مهمی دارد. با پاک‌سازی پوست صورت، اثرات عرق و سلول‌های مرده پوست و چربی‌های اضافی آن را می‌زدایید.

چگونه باحجاب تیپ اسپرت بزنیم و خوش‌تیپ باشیم

در حال حاضر، تیپ اسپرت با حجاب از طرفداران خاصی برخوردار می‌باشد. اگر شما علاقه‌مند حجاب و تیپ با حجاب هستید، مطمئنا می‌دانید که حجاب هیچ منعی برای خوش‌تیپ‌تر شدن شما ندارد. همه افراد در هر نوع استایلی می‌توانند بهترین و خوش‌تیپ‌ترین باشند حتی با تیپ اسپرت با حجاب.

جشنواره ملی مد و لباس البرز قاب هنر اسلامی در پوشش ایرانی است

دبیر جشنواره ملی مد و لباس اسلامی استان البرز گفت: تنوع آثار استان‌ها به غنای جشنواره البرز افزوده است به نحوی که ویترین و قابی از هنرهای اصیل ایرانی را در جامه پوشش اسلامی شاهد خواهیم بود.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise