شنبه، 13 آبان 1402 - 10:18

حضور نمایندگان تجاری از کشورهای مختلف جهان در نمایشگاه بیست و هشتم کاشی و سرامیک

گسترش استقبال عمومی، حضور پررنگ شرکت‌های داخلی و شرکت تجار و بازرگانان از کشورهای شاخص در زمینه تولید کاشی و سرامیک از ویژگی‌های بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک بود.

اقتصاد. امید بانوان؛ «مرتضی صفدری زاده» رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور در مراسم اختتامیه این نمایشگاه با اعلام‌ این خبر گفت: در نمایشگاه امسال،  علاوه بر گسترش  استقبال عمومی و حضور پررنگ شرکت‌های  فعال در زمینه‌ کاشی و سرامیک،  شاهد حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف در عناوین مختلف تأمین کننده مواد اولیه، خریدار و یا سرمایه‌گذاری در صنعت بودیم که این موضوع نشانگر قدرت شناخته شده صنعت کاشی و سرامیک در جهان است.

وی تأکید کرد: در نمایشگاه امسال، نشست‌ها و جلسات خوبی با محوریت توسعه همکاری ملی و بین‌المللی با نمایندگان شرکت‌های مختلف اروپایی و آسیایی و دیگر کشورها برگزار شد که قطعا حاصل این نشست‌ها، قراردادهای سرمایه گذاری، صادرات و همکاری مشترک خواهد بود. گسترش تعاملات و توسعه همکاری‌ها در سطح ملی میان شرکت‌های مختلف داخلی نیز از موضوعات قابل توجه در این نمایشگاه بود.

وی با اشاره به حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف اروپایی مانند ایتالیا در این نمایشگاه گفت: ظرفیت‌ها، امکانات و  ویژگی‌های نمایشگاه بین‌المللی شهر افتاب در کنار حضور پررنگ و قدرتمند شرکت‌های فعال، نمایشگاه بیست و هشتم را در اذهان ماندگار کرد.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک، پس از چهار روز برگزاری در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب، عصر جمعه ۱۲ آبان ماه به کار خود پایان داد.

کدخبر: 16316


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise