دوشنبه، 15 آبان 1402 - 17:18

سخنگوی شورای شهر کرج نوید داد؛

اختصاص جوایز ویژه مدیریت شهری کرج به خبرنگاران برگزیده جشنواره ابوذر و قلم برتر

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: در راستای حمایت از اصحاب رسانه به خبرنگارانی که در حوزه مدیریت شهری اقدام به نوشتن مقاله می‌کنند و برگزیده می‌شوند، نیز جوایزی اختصاص داده می‌شود.

کرج. امید بانوان؛ «عمار ایزدیار» در آئین رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر و هفتمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان البرز (قلم برتر) که با حضور مسئولین و اصحاب رسانه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، بیان کرد: مدیریت شهری ویترین خدمت‌رسانی به مردم است و اصحاب رسانه می‌توانند در این زمینه مؤثر بوده و کمکهای جدی داشته باشند.

 سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج ضمن قدردانی از خبرنگارانی که بخش عمده‌ای از توان و انرژی خود را صرف انعکاس اخبار خدمت رسانی به مردم می‌کنند، گفت: در راستای امید آفرینی نیز علی‌رغم همه موانع موجود، اقدامات شایسته‌ای مانند راه‌اندازی بخشی از قطار شهری و بزرگراه شمالی صورت گرفته است که انتظار می‌رود به خوبی به آن ها پرداخته شود.

 ایزدیار بیان کرد: پروژه میدان جمهوری کرج به واسطه مطالبه عمومی که توسط اهالی رسانه صورت گرفت در مقطعی متوقف شد و سپس با تدابیر لازم و اتخاذ تصمیمات جدید و نیز ملاحظات زیست محیطی، ترافیکی و حمل و نقل، تغییر و اصلاحات نقشه، روند اجرای پروژه صورت گرفته است.

 عضو شورای اسلامی شهر کرج جنگ فعلی را جنگی هیبریدی عنوان و تأکید کرد: پایه این نوع نبرد، رسانه‌ها هستند که می‌توانند فضای ایجاد شده را به سمت خدمت رسانی به مردم هدایت کنند.

 ایزدیار، ‌نیز ضمن اعلام‌ حمایت شورای ششم از این جشنواره‌ها و برگزیدگان آن تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری علاوه بر حمایت نقدی در حوزه تبلیغات، اکران، فراخوان‌ها و داوری نیز می‌تواند حامی جشنواره‌های مذکور باشد.

 وی یادآور شد: در راستای حمایت از اصحاب رسانه به نویسندگانی که در حوزه مدیریت شهری اقدام به نوشتن مقاله می‌کنند و برگزیده می‌شوند نیز جوایزی اختصاص داده می‌شود.

 ایزدیار عنوان کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر تمایزهایی با جشنواره مطبوعات دارد و آن هم این است که محورهای آن موضوعات اجتماعی و بصیرتی است که کمک می کند بیشتر به روشنگری و جهاد تبیین پرداخته شود بنابراین امید است باز هم مورد استقبال قرار گیرد و مختص یک طیف محدود با افکار خاص نباشد.

کدخبر: 16348


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان