دوشنبه، 29 آبان 1402 - 12:46

دستگیری عامل انتشار فیلم باشگاه ورزشی زنان کردستان در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی زنان یک باشگاه ورزشی در فضای مجازی استان خبر داد.

شهربانو. امید بانوان؛ تسنیم نوشت؛ سرهنگ «مهدی دانش‌پور» از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی استان خبر داد و بیان کرد: در پی رصد و پایش کارشناسان این پلیس در فضای مجازی، مشخص شد فیلمی با موضوع باشگاه زنانه در یکی از شهرستان‌های استان در حال انتشار است.

وی افزود: فرد ناشناسی به باشگاه بانوان یکی از شهرستان‌ها مراجعه و اقدام به فیلم‌برداری از ورزش بانوان کرده و فیلم مربوطه را در فضای مجازی انتشار داده که بلافاصله موضوع به صورت جدی در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا انتظامی استان کردستان گفت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعات و اقدامات فنی و پس ازز هماهنگی با مراجع قضائی متهم را شناسایی و در کمترین زمان ممکن در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهم به اقدام خود در یک شرط‌بندی اعتراف کرد، عنوان کرد: متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

دانش‌پور تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، آن را از طریق شماره‌گیری 096380 و یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.gov.ir به پلیس اعلام کنند.

کدخبر: 16454


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان