دوشنبه، 29 آبان 1402 - 12:46

دستگیری عامل انتشار فیلم باشگاه ورزشی زنان کردستان در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی زنان یک باشگاه ورزشی در فضای مجازی استان خبر داد.

شهربانو. امید بانوان؛ تسنیم نوشت؛ سرهنگ «مهدی دانش‌پور» از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی استان خبر داد و بیان کرد: در پی رصد و پایش کارشناسان این پلیس در فضای مجازی، مشخص شد فیلمی با موضوع باشگاه زنانه در یکی از شهرستان‌های استان در حال انتشار است.

وی افزود: فرد ناشناسی به باشگاه بانوان یکی از شهرستان‌ها مراجعه و اقدام به فیلم‌برداری از ورزش بانوان کرده و فیلم مربوطه را در فضای مجازی انتشار داده که بلافاصله موضوع به صورت جدی در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا انتظامی استان کردستان گفت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعات و اقدامات فنی و پس ازز هماهنگی با مراجع قضائی متهم را شناسایی و در کمترین زمان ممکن در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهم به اقدام خود در یک شرط‌بندی اعتراف کرد، عنوان کرد: متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

دانش‌پور تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، آن را از طریق شماره‌گیری 096380 و یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.gov.ir به پلیس اعلام کنند.

کدخبر: 16454


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise