شنبه، 18 فروردین 1403 - 16:15

استاندار البرز در دیدار نوروزی:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهر کرج اولویت شهرداری باشد

نماینده عالی دولت در استان البرز در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج تأکید کرد: باید فرصت‌های باقی مانده را برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و خدمت به مردم غنیمت بدانیم.

البرز. امید بانوان؛ «مجتبی عبداللهی» در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: فرصت زیادی تا پایان این دوره از مسئولیت در شوراهای اسلامی شهر باقی نمانده، از این رو در مدت باقی مانده را باید غنیمت شمرد و به تلاش برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و اجرای برنامه‌های ویژه برای ارتقا رفاه و رضایتمندی مردم در شهر پرداخت.

وی با بیان اینکه همواره اتحاد و انسجام، سرعت بخش مسیر تحقق اهداف است، ادامه داد: وحدت و همدلی حاکم بین مسئولان استان، اعتماد و امید مردم را افزایش داده و نتایج بسیار خوبی نیز رقم خورده است.

عبداللهی گفت: اختلاف نظر بین تصمیم‌سازان و تصمیم گیران طبیعی است چراکه با بحث و تبادل نظر سازنده که همه در مسیر توسعه، پیشرفت و آبادانی قرار دارد، خروجی بهتری خواهد داشت.

وی افزود: کارها و برنامه های بسیاری برای عمران و آبادانی کلانشهر کرج وجود دارد و باید در کنار یکدیگر روند امور را تسریع کنیم.

وی افزود: راه‌اندازی قرارگاه اجتماعی گامی بزرگ برای امیدبخشی و اعتمادافزایی در ۶۷ محله هدف بود که باید تمرکز ویژه ای بر روی آنها صورت گیرد.

عبداللهی گفت: چند اقدام مهم و اساسی در محله‌های هدف توسط شهرداری‌ها در برهه‌های کوتاه و میان مدت، تأثیر به‌سزایی در ارتقا خدمات به مردم خواهد داشت.

وی با اشاره به ضرورت تسریع در تکمیل پروژه‌ها و آغاز پروژه‌های مهم و ضروری برای شهر، افزود: تکمیل پروژه پاکرود در ورودی کرج یکی از پروژه‌هایی است که برای مردم و زیبایی چهره شهر اهمیت بالایی دارد.

استاندار البرز گفت: دو طبقه شدن آزادراه تهران_کرج_قزوین در محدوده البرز، گام بزرگی در راستای کاهش ترافیک‌های سنگین در این مسیر است که با بهره‌گیری از ظرفیت شهرداری‌ها و بخش خصوصی و ... قابلیت اجرا دارد.

وی افزود: تکمیل قطار شهری کرج که راه‌اندازی بخشی از آن در این دوره از شورای شهر صورت گرفته، مورد انتظار و نیاز مردم است بنابراین باید سرعت بیشتری بگیرد و به شهرهای همجوار همچون فردیس توسعه یابد.

عبداللهی گفت: اقدام در جهت اعطای پروانه رایگان برای ساخت بیمارستان، مدرسه، درمانگاه و اماکن ورزشی، انگیزه مضاعفی برای ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های استان به بخش خصوصی و خیرین می‌دهد.

وی افزود: ارتقا حمل و نقل عمومی و کمک به نوسازی ناوگان، از جمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

استاندار البرز با تاکید بر ضرورت ساماندهی زباله در استان،  افزود: برای این منظور می‌توانید به کشورهای موفق دنیا در این زمینه سفر کنید و با بررسی و تحقیق میدانی، بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید.

نماینده عالی دولت در استان البرز خاطرنشان کرد: هر چه در توان داریم باید برای افزایش رفاه و آسایش مردم استفاده کنیم، گاهی حتی با کمترین هزینه ولی با بیشترین تدبیر و بهره‌وری، می‌توان اقدامات بزرگی را رقم زد و سبب ساز رضایت خدا و مردم شد.

در پایان این دیدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با تقدیم لوحی مشترک از زحمات، تلاش‌ها و راهنمایی های عبداللهی استاندار البرز در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های مدیریت شهری، قدردانی کردند.

کدخبر: 17211


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise