یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 02:35

اعظم کریمی مطرح کرد:

 ترویج فرهنگ «ازدواج ساده و مهربانی مفصل» در هفته ازدواج

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، ترویج «ازدواج ساده و مهربانی مفصل» را نه تنها یک شعار، بلکه یک فرهنگ و هدف اصلی وزارت ورزش و جوانان در هفته ازدواج عنوان کرد.

کرج – امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با حضور در جشن بزرگ پیوندهای آسمانی استان البرز اظهار کرد: فارغ از هر برنامه نمایشی و همایشی، حضور خانواده‌ها کنار یکدیگر در این مراسم ارزشمند است.

وی با بیان این که این گونه جشن‌ها فرصتی را برای کنار هم بودن فراهم می کند، گفت: جشن امروز حاصل تلاش همکاران ما در این اداره کل ورزش و جوانان استان البرز است که جای قدردانی دارد.

کریمی با اشاره با شعار «ازدواج ساده و مهربانی مفصل» در هفته ازدواج، عنوان کرد: ترویج ازدواج ساده و مهربانی مفصل نه تنها یک شعار، بلکه یک فرهنگ و هدف اصلی وزارت ورزش و جوانان در هفته ازدواج بود.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در سطح کشور را راه‌اندازی کرده است که در البرز نیز این مراکز فعال است.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: هدیه ما به مردم استان البرز، تمدید مشاوره رایگان این مراکز برای یک هفته دیگر است .

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم برنامه‌ها و جشن‌های این چنینی در سطح جامعه گسترش یابد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1974


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise