چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 13:41

با مسئولیت شهر کرج انجام می‌شود؛

تغییر اساسنامه و چارت سازمان‌های سیما منظر و فضاهای سبز شهری کشور

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: تهیه و تنظیم و بازنگری در چارت و اساسنامه سازمان‌های شهرداری با مسئولیت شهر کرج انجام می‌شود و نظرات و پیشنهادات به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال خواهد شد.

کرج. امید بانوان؛‌ «علیرضا عاقلی» در حاشیه سی‌اُمین نشست کمیته سیما و منظر شهری کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری مجمع کلانشهرهای ایران با حضور مدیران عامل و رؤسای سازمان‌های سیما، منظر و فضای سبز شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد، اظهار کرد: مقرر شده نتایج جمع‌بندی شده موضوع حق النظاره و آب بهاء چاه‌های فضای سبز با مسئولیت کلانشهر اصفهان و قم به همراه یک متن حقوقی برای ارائه به دیوان عدالت اداری تنظیم شود.

 

وی افزود: تهیه و تنظیم و بازنگری در چارت و اساسنامه سازمان‌های سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری با مسئولیت کلانشهر کرج انجام می‌شود و نظرات و پیشنهادات به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال خواهد شد.

 

این مسئول با بیان فعالیت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در دو کارگروه دیگر، گفت: تهیه دفترچه منظم به پیمان پروژه‌های حفظ و نگهداری فضای سبز بر اساس فهرست بها و بررسی تنظیم تهیه آنالیز بهای آیتم‌های فهرست بهای فضای سبز از دیگر موضوعاتی است که در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با تأکید بر موضوع‌محوری در نشست‌ها و جلسات توضیح داد: تغییرات عمده در مدیریت‌های سازمان سیما منظر نیازمند هم افزایی مشارکت و همکاری بیشتر بین کلانشهرهای کشور شده است.

 

عاقلی، طرح موضوعات و مسائل مطرح شده در نشست‌های تخصصی را باعث انسجام و همبستگی بین استان‌ها و زمینه‌سازی مناسب در جهت تبادل تجربیات و ارائه راهکارهای نو به‌منظور از میان برداشتن چالش‌های مدیریت شهری ارزیابی کرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج اضافه کرد: کمیته‌های تخصصی کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری مجمع کلانشهرهای کشور دارای ظرفیت بالقوه‌ای است که می‌تواند امکان مطالبه‌گری و پاسخگو بودن دستگاه‌های مرتبط را درخصوص موضوعات مرتبط فراهم کند.

کدخبر: 15556


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان