۷۰ کارگاه آموزشی در دو روز ابتدایی تهران دخت برگزار شد

طی دو روز از برگزاری رویداد تهران دخت حدود ۷۰ کارگاه آموزشی به صورت همزمان در ۹ فضا در خانه تاریخی طهران «اتحادیه» برگزار شد.

«خانه امید» در مجدیه زاهدان افتتاح شد

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان از افتتاح خانه امید به همت انجمن خانه امید زنان حاشیه‌نشین با هدف توانمندسازی و ایجاد اشتغال بانوان بدسرپرست، بی سرپرست و آسیب دیده ساکن در حاشیه شهر زاهدان خبر داد.

سرانه سلامت در شهر تهران باجمعیت آن تناسب ندارد

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهر تهران متأسفانه برخلاف آنچه تصور می‌شود در بسیاری از شاخص‌های درمان نسبت به شهرستان‌ها و کلانشهر‌های دیگر کشور وضعیت بدتری دارد. سرانه سلامت در شهر تهران با توجه به میزان جمیعت آن تناسب ندارد و باید این وضعیت بهبود یابد.

طرح «بانوک» در تهران اجرایی می‌شود

طرح ملی حمایت از زنان نوکار و کارآفرین «بانوک» به صورت پایلوت در برخی از مناطق در چند استان کشور اجرا شده و قرار است این طرح در شهرستان‌های تهران نیز اجرا شود.

برگزاری «زیر آسمان روضه» در بوستان «بهشت مادران»

ویژه برنامه «زیر آسمان روضه» در بوستان «بهشت مادران» واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به مدت ۳ روز از ۱۹ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

پیشی گرفتن ایران از آمریکا و چین در کاهش مرگ مادران باردار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کاهش قابل توجه شاخص مرگ مادران باردار در استان سیستان و بلوچستان و به دنبال آن تغییر شاخص‌های کشور باعث پیشی گرفتن کشورمان از ایالات متحده آمریکا و چین در این شاخص شد.

تأسیس اولین مجتمع گردشگری اختصاصی بانوان کشور در تبریز

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفر یک روزه خود به آذربایجان‌شرقی ضمن بازدید از اولین مجتمع گردشگری اختصاصی بانوان در کشور، آذربایجان‌شرقی را یکی از استان‌های پایلوت گردشگری کشور عنوان کرد.

انتقاد از برخورد سلیقه‌ای در مورد فعالیت زنان سرپرست خانوار در شهرداری تهران

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از برخوردهای سلیقه‌ای درخصوص فعالیت زنان سرپرست خانوار در شهرداری تهران انتقاد کرد.

لایحه شهر«خانواده محور» نهایی شد

مدیر کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با اعلام برنامه‌های شهرداری برای روز خانواده گفت: همزمان با هفته تکریم خانواده، لایحه شهر«خانواده محور» متناسب با آنچه در برنامه توسعه چهارم از سوی مدیریت شهری به عنوان وظیفه در نظر گرفته شده است، به مرحله نهایی رسید.

چهار کارگروه تخصصی فرهنگ خانواده در قشم فعال می‌شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: چهار کارگروه تخصصی فرهنگ خانواده در قشم فعال می‌شود.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise