۴۶ مددجوی ندامتگاه زنان استان تهران در هفته وحدت آزاد شدند

همزمان با میلاد با حضرت محمد (ص) پیامبر مهربانی و رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(ع) ۴۶ نفر از زندانیان ندامتگاه زنان استان تهران آزاد شدند.

برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۲ مهر

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با حضور ۲۸۲ کسب و کار داخلی از ۱۲ تا ۲۱ مهر ماه سال جاری در بوستان گفت‌وگو خبر داد.

بیمه زنان خانه‌دار، سرمایه‌گذاری پرقدرت برای آینده

افزایش شمار بیمه‌شدگان یا به نوعی تعمیم پوشش بیمه‌ای به آحاد جامعه یکی از راهبردهای اساسی سازمان تأمین اجتماعی است که در این زمینه در دولت سیزدهم طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی را برای بیمه زنان خانه‌دار و دانشجویان به عنوان اولویت اصلی خود قرار داد.

حضور زنان آتش‌نشان نشان داد امکان تاثیرگذاری ازسوی زنان در تمام عرصه‌ها وجود دارد

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با بیان اینکه به طور حتم یکی از حیطه‌هایی که به نظر سخت، صعب و غیرممکن می‌رسید، حیطه‌های عملیاتی مشاغل پرمخاطره مثل آتش‌‎نشانی بود، گفت امروز حضور زنان آتش‌نشان، بیانگر آن است که برای دختران و زنان امکان خدمت و تاثیرگذاری در همه عرصه‌ها وجود دارد.

نقد انسیه خزعلی به پایان خودخواسته بارداری/ برای سقط جنین اسم جدید می‌گذارند

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: گاهی برای سقط جنین اسم گذاشته می‌شود و به آن «مدیریت بر بدن» یا «پایان خودخواسته بارداری» می‌گویند؛ این در حالی است که شما بر بدن خود می‌توانید مدیریت داشته باشید اما وقتی آن فرزند آمد، حق حیات دارد و شما بر بدن دیگری نمی‌توانید مدیریت داشته باشید.

اهدای زمین رایگان به ۲۵۰۰ خانوار تهرانی

جنتی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هفته آینده در قالب طرح پویش پیامبر رحمت (ص) به ۲۵۰۰ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران زمین رایگان اهدا می‌شود.

دستور وزیر صمت برای تسریع در تحویل خودروی مادران

محمدبیگی، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی از دستور وزیر صمت مبنی بر تسریع در رفع موانع تحویل خودرو مادران خبر داد.

تحقق شبکه‌سازی و اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار در «کانون کوشانه»

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران از اجرای موفق بانوان کانون کوشانه» خبر داد.

تاکید عضو شورا برضرورت بازنگری طرح تفصیلی

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت بازنگری طرح تفصیلی با رویکرد‌های نوین و زیست‌پذیرتر تأکید کرد.

۴۷ بانوی سرپرست خانوار خراسان شمالی شاغل شدند

مدیرکل دفتر امور بانوان خراسان شمالی از ایجاد شغل برای ۴۷ نفر از بانوان استان از طریق انعقاد تفاهمنامه با سازمان تامین اجتماعی وزارت کشور خبر داد.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise