هیئت متخلف کرجی لغو مجوز شد

رئیس سازمان هیئت و تشکل‌های دینی از لغو مجوز هیئت کرجی که افراد بی‌حجاب در دسته عزاداری آن حضور پیدا کردند خبرداد و گفت: مسئول هیئت از سوی نهادهای انتظامی احضار شده است.

بیش از ۴۰۰ هزار نفر از بیمه زنان خانه‌دار بهره‌مند شدند

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بیش از ۴۰۰ هزار نفر از زنان و دختران خانه‌دار تحت پوشش خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی قرار دارند.

جشنواره ملی اتفاق برگزار می‌شود

مدیر کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان گفت: جوانان علاقه‌مند می‌توانند تا ۵ مرداد ماه از طریق درگاه اینترنتی شبکه‌های سمن‌ها برای شرکت در جشنواره اتفاق ثبت‌نام کنند.

کلاهبرداری تحت عنوان «بسته معیشتی رئیس جمهور منتخب»

رئیس مرکز امداد و فوریت‌های سایبری پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری از مردم در پوشش طرح بسته حمایتی معیشتی خانوار رئیس جمهور منتخب هشدار داد.

توصیه مهم برای دریافت گذرنامه زیارتی

رئیس پلیس گذرنامه تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد، حداقل ۱۰ روز قبل از سفر برای گذرنامه زیارتی ثبت درخواست کنید.

ایجاد «سامانه تعاملی نام» برای انتخاب نام نوزادان

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال از ایجاد سامانه تعاملی نام با هدف ارائه خدمت انتخاب نام نوزادان برای والدین خبر داد.

اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت ۱۴ امروز

بنابر اعلام معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ساعت ۱۴ امروز (۲۳ تیرماه) از طریق سامانه my.medu.ir قابل مشاهده است این در حالیست که دانش‌آموزان تا ۴۸ ساعت می‌توانند اعتراضات خود نسبت به نمره درس مورد نظر را در سامانه مذکور ثبت و اعلام کنند.

سامانه تیتک سریع‌ترین راه دسترسی به شیرخشک

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، سامانه تیتک سریع‌ترین راه برای یافتن شیرخشک است.

نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم، ۲۳ تیر اعلام می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: نتیجه امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم بعد از برگزاری کنکور سراسری و در روز شنبه - ۲۳ تیرماه - اعلام می‌شود.

آماده اعزام یک میلیون نفر به عمره هستیم

زمان ثبت نام عمره هنوز مشخص نشده است. سازمان حج و زیارت فعلا اعلام کرده بعد از ماه محرم ثبت نام سفر عمره را آغاز می‌کند. رئیس این سازمان نیز برای اعزام یک میلیون نفر به عمره در یک سال پیش رو اعلام آمادگی کرده، اما تحقق این وعده را به تامین ارز و توافق شرکت هواپیمایی ایران با عربستان منوط دانسته است.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise