احداث پارک ولی عصر در امتداد مسیر و تحقق اهداف شهید جمهور بود

رئیس شورای شهر کرج احداث پارک ولی عصر در محله شعبان‌آباد منطقه 4 شهرداری کرج را در راستای شعارهای دولت شهید رئیسی و بر مبنای مردمی‌سازی امور و رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار بود.

خدمات رسانی به مناطق کمتربرخوردار استمرار می‌یابد

شهردار کرج گفت: اجرای طرح‌های مختلف و خدمات‌رسانی به مناطق کمتر برخوردار استمرار داشته و پایان نیافته است.

برنامه‌های احتمالی قطع برق  اطلاع ‌رسانی شود

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از قطعی‌های مکرر گفت: قطعی برق و خاموشی‌های مکرر در چند روز گذشته باعث نارضایتی و انتقاد بسیاری از مردم شده و مشکلات بسیاری را برای شهروندان به همراه داشته است.

ایل راه‌های شهرستان کرج باید حفظ شود

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بر حفظ ایل راه‌ها تأکید کرد.

حوادثی که طوفان در کرج رقم زد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از ۲۸ حادثه در طوفان شهر کرج خبر داد.

نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک در کاروانسرای شاه عباسی برپا شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز از افتتاح نمایشگاه تخصصی سفال و سرامیک به مناسبت هفته صنایع‌دستی خبر داد.

احداث مجموعه تفریحی، ورزشی و فروشگاهی در بوستان مهر کیانمهر

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج گفت: این سازمان پذیرای تمامی طرح‌ها وایده‌هایی است که ماهیت سرمایه‌گذاری دارند.

«به‌دخت» در حمایت از بانوان کارآفرین کرج در حال برگزاری است

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح نمایشگاه عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی بانوان کارآفرین کرج خبر داد.

تفرجگاه پارکرود مردم را در زیبایی‌های رودخانه کرج سهیم کرد

شهردار کرج همراه با «حسین مهاجری» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی این کلانشهر و جمعی از مدیران شهری از روند احداث فاز دوم نخستین تفرجگاه عمومی در اراضی حاشیه رودخانه کرج با عنوان «پارکرود» بازدید به عمل آورد.

رویداد 4 روزه قصه‌گویی کتابنوش‌ها در کرج

مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت که مسابقات کتابخوانی دانایی توانایی در سال تحصیلی جاری با عنوان کتابنوش در همه مقاطع تحصیلی در حال برگزاری است.

 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise