کمترین انتظارات مردم از سوی شهرداری برطرف نمی‌شود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مردم از شهرداری انتظاراتی دارند با توجه به اینکه مردم این کلانشهر کم توقع هستند اما انتظارات آنها برطرف نمی‌شود.

لایحه تأمین مالی پروژه بزرگراه شمالی تصویب شد

ایزدیار، سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در تشریح اهم مصوبات یکصد و سی و ششمین جلسه شورا از تصویب لایحه تأمین مالی هزینه های پروژه بزرگراه شمالی به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های عمرانی شهر کرج خبر داد.

سازمان سیما، منظر به عنوان پایلوت ارزیابی عملکرد انتخاب شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: به دنبال بهبود بخشی و پیاده‌سازی کیفی ارزیابی عملکرد پروژه‌های شهرداری این سازمان به عنوان پایلوت این طرح انتخاب شده است.

احداث دریاچه مصنوعی در شهر کرج

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج از احداث مجموعه گردشگری، رفاهی، تجاری و دریاچه مصنوعی در محدوده پارک چمران خبر داد.

امام جمعه کمالشهر معرفی شد

آئین تکریم و معارفه امام جمعه کمالشهر برگزار شد.

کرج میزبان محفل انس با قرآن

اشتری، رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج گفت: به مناسبت هفته وحدت، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین‌المللی برگزار می‌شود.

بیلبوردهای شهرداری کرج ساماندهی می‌شوند

عاقلی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از یکپارچه‌سازی بیلبوردها و سازه‌های شهرداری کرج با هدف کاهش نازیبایی‌های بصری خبر داد.

تجهیزات ایمنی کرج ارتقا می‌یابد

کیانی، شهردار کرج گفت: وضعیت آمادگی آتش‌نشانان در مقابل سوانح مناسب است و در تلاش هستیم با خرید ماشین‌آلات سنگین به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را بیش از پیش تقویت کنیم.

مدیریت شهری کرج قدردان فداکاری‌های آتش‌نشانان است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به مشکلات معیشتی و سختی کار آتشنشانان گفت: مدیریت شهری کرج قدردان فداکاری‌های آتش‌نشانان است.

نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی شورای شهر است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر نهادینه کردن فرهنگ ایمنی گفت: درخصوص بحث فرهنگ ایمنی و نهادینه کردن آن دغدغه‌های زیادی داریم و در این زمینه مشارکت مردمی می‌تواند کار را تسریع کند.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise