آغاز عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت بلوار خانزاده

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج گفت: به منظور روان‌سازی تردد شهروندان و ارتقاء سطح کیفی و افزایش ضریب ایمنی معابر، تراش و روکش آسفالت بلوار خانزاده (گلها) واقع در فاز۴ مهرشهر آغاز شده است.

جداسازی آب‌های سطحی از فاضلاب خانگی وارد مرحله اجرا شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از اجرای عملیات جداسازی کلکتور مشترک خطوط آب‌های سطحی شهرداری کرج خبر داد.

اجرای پویش پاکبان محرم در کرج

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از جوانان و خادمان حسینی جهت حضور در طرح پاکبانان محرم با شعار «پاکبان محرم» دعوت کرد در این پویش در ایام سوگواری شرکت کرده و ضمن فرهنگسازی با مشارکت بالا برای شهری سبزتر مارا یاری رسانند.

مجموعه تلویزیونی و سینمایی «تپه کرجی‌ها» تولید می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تولید مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی «تپه کرجی‌ها» با حمایت مالی شورای شهر در تکریم مقام شامخ شهدا تولید و ساخته می‌شود.

اعمال مبالغ جدید جرائم تخلفات رانندگی به زودی

رئیس پلیس راهور استان البرز از افزایش و اعمال مبالغ جدید جرائم تخلفات رانندگی در آینده نزدیک خبر داد.

فرصت ویژه برای مالکین واقع در طرح اسلام‌آباد

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: مالکین واقع در طرح اسلام آباد از 20 درصد افزایش مازاد بر مبلغ کارشناسی شده برخوردار می‌شوند.

فاز نخست سامانه اتوبوس تندرو کرج دوشنبه بهره‌برداری می‌شود

فاز نخست سامانه اتوبوس تندرو کرج به طول ۱۵ کیلومتر در دو مسیر رفت و برگشت فردا ۱۸ تیر ماه ۱۴۰۳ طی مراسمی با حضور مردم، مسئولان و اصحاب رسانه زیر بار ترافیکی می رود و آماده خدمت رسانی به شهروندان خواهد بود.

کمک یک میلیاردی خیر مقیم خارج از کشور به ۲۱ مددجو بیمار البرزی

رئیس کمیته امداد محمدشهر از کمک‌ یک میلیارد ۷۰۰ میلیون تومانی خیر مقیم خارج از کشور به مددجویان بیمار این استان خبر داد.

 لوله گذاری فاضلاب کوچه‌های باقی مانده در حصارک بالا انجام شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از تحقق مطالبات مردمی و رفع مشکل دفع بهداشتی فاضلاب در محدوده حصارک بالا کرج خبر داد.

شناسایی ۲۹ واحد متخلف در شهرستان کرج

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اجرای طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی استان البرز خبر داد.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise